Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Maciej Brudzewski Stand-Up
Maciej Brudzewski z niejednego pieca jadł. To stand-uper z Olsztyna, twórca cyklu wieczorów komediowych pod hasłem Stand-Up Inferno. Jest laureatem wielu nagród. Wywalczył m.in. finał drugiej edycji „Antrakt Stand-Up Festiwal”, pierwsze miejsce w konkursie „Stand-Up War”, indywidualnie i grupowo, występ w programie TVP „Tylko dla dorosłych” oraz w programie Comedy Central „Comedy Club”.

Ładowanie...
Tym razem Maciej Brudzewski zaprasza na swój 4 program komediowy "Skok na strach"! Jaki jest Maciej Brudzewski na scenie? Wywraca rzeczywistość do góry nogami, bawiąc publiczność z całej Polski. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie można przestać go słuchać i nie chce się wychodzić z jego świata.
W nowym materiale Maciek wyciąga na wierzch ludzkie lęki, obawy, paranoje aktualnego świata i bezlitośnie je, co oczywiste, wyśmiewa. Publiczność pozna mnóstwo ciekawych postaci, które znajdują się w sytuacjach co najmniej zwariowanych. Jak się okazuje, wszystkie historie, w które są wplątani w mniejszym lub większym stopniu dotyczą nas samych. Support: Paweł Bakteria

Bilety: 50 PLN

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca