Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Horoskop RUNY 2023

Runiczny horoskop czerwiec 2023

Data publikacji: 2023-05-20
  Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.
 
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

 

 

 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 BARAN

Praca - Będziesz musiał w tym miesiącu podejmować ważne oraz szybkie decyzje, związane z tym jak dalej układać będzie się Twoja kariera w tym konkretnym miejscu. Nie bój się stanowczych ruchów, tym samym jeżeli uznasz to za stosowne możesz nawet zrezygnować z tej konkretniej pracy.

Finanse - Będziesz zmuszony kogoś ze swoich znajomych wesprzeć finansowo, poprzez co Twoje plany będą musiały ulec zmianie. Nie podejmuj pochopnych decyzji, związanych z wydawaniem przez Ciebie pieniędzy na to, co tylko na moment poprawi Ci nastrój.

Uczucia - Relacja, którą tworzysz niczym Cię nie zaskoczy, nie musisz spodziewać się niczego negatywnego jeżeli chodzi o tą sferę Twojego życia, doświadczać będziesz w niej spokoju, dobrze rozumianej przewidywalności.

Zdrowie  Dbaj o swoje stawy, poza tym możesz nabawić się kontuzji w obrębie nóg.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Baranów to runa Ingwaz
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca - Ten miesiąc będzie idealnie sprzyjał temu byś zaczął zupełnie nowy zawodowy etap. Los będzie Cię wspierał szczególnie w działaniach, które mieć będą na celu założenie przez Ciebie swojej firmy, która pozwoli Ci poczuć się pewnie oraz bezpiecznie.. 

Finanse -Możesz być zaskoczony miłą niespodzianką, spodziewaj się niezapowiedzianego przypływu gotówki, szczególnie pod koniec czerwca. Sam początek miesiąca nie będzie korzystny dla wydawania przez Ciebie większych sum pieniędzy.
 
Uczucia -Trudno będzie się Ci sprecyzować co do tego, czego oczekujesz od swojego związku, partnera. Często czuć będziesz się zmęczony związkiem jako takim, co będzie tylko chwilowym gorszym Twoim nastrojem, na który nie powinieneś zwracać uwagi.

Zdrowie -Unikaj zbędnego przeciążenia kręgosłupa, możesz też nabawić się uporczywego przeziębienia.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Byków to runa Kenaz

 
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszBLIŹNIĘTA
 
Praca -Jeżeli czeka Cię zawodowy wyjazd, to musisz się przygotować na to, że nie przebiegnie on w zgodzie z Tobą, Twoimi założeniami, dzięki czemu szef może być niezadowolony z tego co w jego czasie uda się Ci osiągnąć a co nie. Być może za wiele się od Ciebie wymaga w firmie co powinno dać Ci do myślenia.

Finanse -Sporo pieniędzy będziesz musiał przeznaczać na różnego rodzaju wydatki natury urzędowej, poza tym ktoś z Twoich bliskich celowo chcieć będzie Cię zmanipulować po tylko by wyciągnąć od Ciebie pieniądze.

Uczucia - Nowy związek który zaczynasz tworzyć, budować rozpadnie się nagle. Okaże się, że osoba której zaufałeś nie była z Tobą szczera i od samego początku grała na Twoich uczuciach. Nie będzie to dobry miesiąc na podejmowanie decyzji o zostanie przez Ciebie i partnera rodzicami.

Zdrowie -Uważaj na różnego rodzaju stany zapalne, które mogą Cię natarczywie prześladować. Poza tym grozi Ci uszkodzenie kręgosłupa lędźwiowego.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych bliźniąt to runa Algiz

 
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszRAK
 
Praca -Twoja praca, którą się obecnie zajmujesz nie zapewni Ci spełnienia oraz satysfakcji. Czasem więc trzeba podjąć odważne decyzje i skupić się na sobie, na tym o czym od dawana marzysz. Będzie to dobry miesiąc na poinformowanie przez Ciebie szefa o tym, że masz zamiar odejść z firmy.

Finanse - Możesz zostać oszukany, zmanipulowany dzięki czemu wydasz pieniądze na coś co tylko sprowadzi na Ciebie problemy, stresy. Czas byś zaczął bardziej logicznie podchodzić do tego, na co wydajesz swoje pieniądze.

Uczucia - Bliska Ci osoba nie może znieść Twojego uczuciowego szczęścia, tym samym zacznij baczniej przyglądać się otoczeniu, ponieważ napięcia jakie ostatnio towarzyszyły Twojemu związkowi są efektem złorzeczenia płynącego od tej osoby.

Zdrowie -Dokuczać może Ci w tym miesiącu kręgosłup oraz problemy natury ciśnieniowo - krążeniowej.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Raków to runa Mannaz
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 


LEW
 
Praca - Będziesz odczuwać wyraźne zmęczenie swoją pracą, obowiązkami, nic w niej nie będzie Cię cieszyć stąd też pomyśl o wypoczynku, co więcej dopuść do swojej świadomości fakt, że możesz bez większych problemów odciąć się na moment od pracy i nie żyć nią.
 
Finanse - Możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich finansów, nieustannie tylko czuć będziesz w sobie niedosyt, tak jakby coś chciało Cię przekonać do tego, że masz za miało pieniędzy, co może wywoływać w Tobie zbędne frustracje.

Uczucia - Odniesiesz wrażenie że nie chcesz zupełnie skupiać się na swoim związku, dbać o niego, wyraźnie poczujesz, że jesteś zmęczony całą otoczką związaną z byciem z kimś w relacji.

Zdrowie - Dokuczać mogą Ci problemy natury ciśnieniowo - krążeniowej, często odczuwać będziesz chroniczne zmęczenie.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Lwów to runa Uruz  


 
Runy Łódź Runista ArkadiuszPANNA
 
Praca - Możesz być zupełnie spokojny o swoje zawodowe sprawy, nic nie powinno burzyć Twoich planów, co więcej czeka Cię miła niespodzianka w postaci awansu, premii. Przez moment nawet czuć się możesz niepewnie z tym, że tak doceniono Twoje wysiłki, zawodowe poświęcenie.

Finanse -Nieco więcej pieniędzy będziesz musiał wydawać na nieprzewidziane wyjazdy, dodatkowo jeżeli posiadasz samochód związana z nim awaria ściągnie na Ciebie poważniejsze wydatki, którymi jednak nie powinieneś się martwić. Bądź też ostrożny podczas wykonywania różnych domowych prac, ponieważ dzięki Twojej nieuwadze możesz sam ściągnąć na siebie finansowe kłopoty.

Uczucia - W tym aspekcie Twojego życia nie będzie dziać się nic dobrego, więcej okaże się, że Twój partner ma zupełnie inne oczekiwania, ambicje dzięki czemu uzna on że najlepiej będzie się rozstać.

Zdrowie - Dbaj o swój metabolizm, przemianę materii i po części układ trawienia.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Panien to runa Uruz
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WAGA
 
Praca Często będziesz czuć się zrezygnowany, zmęczony swoimi zawodowymi obowiązkami, tym samym trudno będzie Ci realizować sprawy, które zostały Ci powierzone przez szefa. Pomyśl o urlopie, pozwól sobie na to, by przez moment nie skupiać się na pracy, która zbyt mocno zaczęła wypełniać Twój wewnętrzny świat. 

Finanse - Czeka Cię sporo wydatków związanych z mieszkaniem, w żadnym razie nie rozpoczynaj w tym miesiącu jego remontu, ponieważ okaże się, że ściągnie on na Ciebie wręcz przytłaczające nagłe koszty.

Uczucia -  Będziesz czuł się dobrze ze sobą samym, co odepchnie od Ciebie partnera, sprawi, że zniechęci się on do Twojej osoby. Nie warto jest żyć w niezgodzie ze sobą, dlatego też zakończ relację ,w którą się od zawsze tak naprawdę nie angażowałeś.

Zdrowie -  Zadbaj o swoje serce, wzrok, możesz też nabawić się poważnego urazu kręgosłupa.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wag to runa Berkano
 

 
Runy Łódź Runista ArkadiuszSKORPION
 
 
Praca - Unikaj zawodowych wyjazdów, nie wychylaj się też z przyjmowaniem zleceń, które szef będzie przydzielał osobom, które będą się chcieć wykazać. Spuść nieco z tonu i zajmij się swoją pracą, ponieważ czerwiec nie będzie sprzyjał Twojej samo realizacji.

Finanse - Mimo że na codzień jesteś stanowczy a nawet władczy, ktoś komu ufasz zmanipuluje Cię, dzięki czemu wyciągnie od Ciebie znaczną sumę pieniędzy, której długo nie uda się Ci odzyskać.

Uczucia - W Twoim związku panować będzie dość napięta atmosfera, często będziesz się spierać z partnerem o sprawy zupełnie nieistotne. Zacznij bardziej nad sobą panować, pamiętaj, że nie wszyscy muszą myśleć tak jak Ty.
 
Zdrowie -Będziesz osłabiony, mogą dokuczać Ci różnego rodzaju stany zapalne organizmu.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Algiz


 
Runy Łódź Runista ArkadiuszSTRZELEC
 
Praca -Będzie to trudny miesiąc jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, tym samym niczego nie uda się Ci osiągnąć, przeforsować ważnych dla Ciebie tematów. Coraz mocniej odnosić będziesz wrażenie, że szef nie liczy się z Tobą, zupełnie nie słucha tego co masz do powiedzenia.
 
Finanse -Czeka Cię sporo wydatków związanych z różnego rodzaju awariami w Twoim bezpośrednim otoczeniu. Często też będziesz spierał się z bliskimi o to, na co konkretnie warto by było przeznaczyć Twoje pieniądze, poczujesz się tak jakby celowo Cię w tym aspekcie kontrolowano.

Uczucia -Często mieć będziesz wrażenie, że partner Cię ogranicza, kontroluje, jest o Ciebie chorobliwie zazdrosny. Nie powinieneś trwać w relacji, która nie pozwala Ci się rozwijać, ogranicza Twoje ja, indywidualność.

Zdrowie -Zadbaj o swoją kondycję, ogólną witalność oraz o to, jak funkcjonuje Twoja przemiana materii, która coraz wyraźniej zaczyna zwalniać.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Strzelców to runa Mannaz
 
 
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszKOZIOROŻEC
 
Praca -Targać będą Tobą skrajnie różne emocje, przemyślenia jeżeli chodzi o to, co powinieneś dalej zrobić ze swoją sytuacją zawodową, rozwojem kariery, która przeważnie nigdy nie dawała Ci spełnienia. Możesz w tym miesiącu przegapić wiele ważnych zbiegów okoliczności, które mogły by wręcz totalnie odmienić Twoją zawodową przyszłość.

 
Finanse - Czekać będą Cię w czerwcu codzienne wydatki, które będą Ci dobrze znane, mimo to możesz mocniej niż zwykle czuć w sobie niepewność, zagrożenie swojej bytowej stabilizacji.

 
Uczucia -Często dopadać będzie Cię rezygnacja, poczucie że wolisz chyba dać za wygraną, pozwolić na to, by związek który tworzysz zaczął toczyć się swoim naturalnym rytmem, co w Twoim przypadku będzie niczym innym jak kapitulacją, zupełnym wyłączniem się z czynnego dbania o ten związek.

 
Zdrowie -Zadbaj o właściwe wzmocnienie swojego organizmu, to jak się odżywiasz, poza tym często dokuczać mogą Ci różnego rodzaju drobne stany zapalne, infekcje wirusowe.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Uruz 
Runy Łódź Runista Arkadiusz

 

WODNIK
 
Praca -Możesz odnosić wrażenie, że naprawdę trudno jest Ci się porozumieć z osobami z którymi współpracujesz, czuć będziesz też wyraźne przemęczenie swoimi zawodowymi obowiązkami. W czerwcu spotka Cię jednak miła niespodzianka świadcząca o uznaniu przez szefa Twojego wysiłku, co wpłynie na to jak zaczniesz odbierać to konkretne miejsce pracy.
 
Finanse - Ktoś może chcieć Cię w sposób natarczywy wręcz naciągnąć na jakiś wydatek, tym samym bądź nieustępliwy. Bądź ostrożny podczas dokonywania zakupów przez internet. 
 
Uczucia Często będziesz spierał się z partnerem, okaże się, że wiele codziennych, życiowych spraw was różni czego wcześniej nie dostrzegałeś. Jeżeli poznałeś niedawno kogoś kieruj się zasadą, że pierwsze wrażenie bywa jednak niekiedy mylące.
 
Zdrowie -Możesz odczuwać wyraźne dolegliwości związane z pracą Twojej wątroby.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wodników to runa Perthro
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota

 
 
RYBY
 
Praca - Będziesz zmagał się z wieloma zawodowowymi przeciwnościami, problemami, które skutecznie udowodnią Ci że jesteś zbyt bierny, tak naprawdę tkwisz w wygodnym dla siebie miejscu po to, by nie musieć się pod kątem zawodowym rozwijać.
 
Finanse - Musisz być ostrożny, ponieważ ściągnąć będziesz mógł na siebie poważne wydatki, koszty które będą tylko i wyłącznie Twoją winą, związaną ze zbytnią Twoją ufnością i rozkojarzeniem.
 
Uczucia - Wiele spraw w Twoim związku będzie dziać się poza Twoją wolą, partner tym samym za Ciebie zacznie podejmować pewne decyzje, dzięki czemu dostrzeżesz jak bardzo ta relacja służy tylko i wyłącznie jego celom. Jeżeli chcesz poznać kogoś z kim będziesz mógł się związać, pamiętaj, że nie możesz być zbyt miły, okazujący to jak bardzo zależy Ci na stworzeniu stałej relacji.

Zdrowie -Będzie Ci dokuczać częste osłabienie, spadek formy i witalności, możesz odczuwać problemy natury trawiennej.
 
Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Ryb to runa Tiwaz
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl
Kiedy: 2023-06-01
Do kiedy: 2023-06-30

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

15. edycja ŁDZ DUB CLUB

Kiedy: 2024-03-23

Powitanie Wiosny - Klub WILLA

Kiedy: 2024-03-23

Vito Bambino koncert w Łodzi

Kiedy: 2024-04-18

Sakura Festival w Łodzi

Kiedy: 2024-02-24 - 2024-02-25

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca