Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Łodzianin - niezależna strona Łodzi: imprezy, wydarzenia i koncery Łódź 2024, festiwale w Łodzi, zapowiedzi, premiery, dziś w Łodzi

Runiczny horoskop wrzesień 2023

Data publikacji: 2023-09-13
  Horoskop na wrzesień dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.
 
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota. Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość, która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

 Horoskop runiczny dla wszystkich znaków zodiaku:

 

Horoskop runiczny BARAN

BARAN

Praca - Twoja praca nie będzie Ci dawać żadnej radości, satysfakcji co będzie potęgować w Tobie poczucie zmęczenia, wypalenia. Przemyśl to, jak do tej pory układała się droga Twojej kariery, zadaj sobie pytanie co musisz realnego zrobić byś mógł zacząć się czuć spełniony zawodowo

Finanse - -W drugiej dekadzie września spadnie na Ciebie nagły, nieprzewidziany oraz poważny wydatek, tym samym staraj się nie zatracać w przeznaczaniu pieniędzy na to, co tylko na chwilę poprawia Ci nastrój

Uczucia Tylko wydawało Ci się że tworzysz idealny związek, najbliższe tygodnie udowodnią Ci jak bardzo się myliłeś, karmiłeś się iluzją. Może się okazać że jesteś od dawana już zdradzany, Twój partner prowadzi podwójne życie. Jeżeli szukasz uczucia zastanów się czy oby na pewno jesteś gotowy, umiał byś zbudować stabilną relację opartą na przede wszystkim tolerancji.

Zdrowie - Będziesz często zapadać na różnego rodzaju infekcje dróg oddechowych, poza tym możesz zacząć odczuwać dolegliwości związane ze stawami kolanowymi.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Baranów to runa Gebo 
 
 
 
horoskoprunicznyBYK

 BYK

Praca Ten miesiąc będzie dla Twoich zawodowych spraw, obowiązków naprawdę trudny, nieustannie więc zmagać się będziesz z różnego rodzaju przeciwnościami losu, które zmuszać Cię będą do wyzwolenia w sobie wielkich pokładów pomysłowości, kreatywności.
Finanse - -Czekają Cię liczne wydatki związane ze sprawami formalnymi, codziennymi. Odnosić będziesz wrażenie, że coraz trudniej jest Ci zachować bytową harmonię, dodatkowo przyjrzyj się temu czy oby ktoś z Twojego otoczenia nie utrzymuje z Tobą kontaktu tylko ze względu na Twój stan posiadania.
 
Uczucia -Skup się na tym co może nowego przyjść do Twojego życia pod kątem uczuć, możliwości poznawania nowych ludzi wśród których znajdziesz osobę, która pasuje do Twojego sposobu postrzegania świata. Zamknij za sobą przeszłość, nie staraj się na siłę ratować dawno wypalonego związku.

Zdrowie -Dbaj o swój kręgosłup, skup się również na wzmocnieniu swojej witalności, poprawie kondycji.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Byków to runa Ansuz
 

 
Horoskoprunicznybliźnięta


BLIŹNIĘTA
 
Praca -Pomyśl i to bardzo realnie o tym, by zmienić miejsce pracy a nawet to czym się zajmujesz, czas byś postawił na siebie, pozwolił sobie na realizację swoich marzeń, spełnił się zawodowo. Bądź czujny, ponieważ jest w Twoim bezpośrednim otoczeniu kobieta, która może Ci we wrześniu wyrządzić sporo krzywdy swoimi działaniami, zakłamaniem.

Finanse -Będzie to trudny miesiąc dla Twoich wydatków, czekają Cię liczne zbiegi okoliczności, losowe zdarzenia, które sprowadzać będą na Ciebie poważne straty. Pamiętaj by zachować czujność i nie kieruj się pierwszym wrażeniem podczas podejmowania jakichkolwiek finansowych zobowiązań.

Uczucia -Relacja, którą tworzysz od dawna nie iestnieje, nie ma racji bytu, stąd też zakończ ją i nie męcz siebie oraz partnera. Czas byś pobył sam ze sobą, uporządkował swoje myśli, emocje.

Zdrowie-Skup się na swoim kręgosłupie, który może w najbliższym czasie mocno dawać Ci się we znaki.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Berkano
 
 
 


RAK
Praca  Ten miesiąc będzie sprzyjał temu byś skupił się na poszukiwaniu nowej pracy, zupełnie przestań skupiać się na tym co robisz obecnie zawodowo. Przyjmij zasadę, że czasem dobrze jest postawić wszystko na jedną kartę i totalnie zmienić swoje życie. Finanse - Jak najwięcej pieniędzy przeznacz w tym miesiącu na poprawę swojego zdrowia, konkretnie kondycji, na to jak też funkcjonuje Twój kręgosłup krzyżowy. Zacznij inwestować w swoje samopoczucie.

Finanse -Jak najwięcej pieniędzy przeznacz w tym miesiącu na poprawę swojego zdrowia, konkretnie kondycji, na to jak też funkcjonuje Twój kręgosłup krzyżowy. Zacznij inwestować w swoje samopoczucie.

Uczucia - Związek, który tworzysz przestanie Cię zupełnie interesować, nie będziesz mieć ochoty zwracać uwagi na to co myśli, czuje partner. Możesz mimo chodem poznać podczas spotkania ze znajomymi człowieka do którego poczujesz prawdziwe uczucie.

Zdrowie -Zamij się swoją witalnością, odpornością organizmu, dodatkowo przestań odżywiać się w sposób, który coraz bardziej ogranicza Twoją przemianę materii.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Raków to runa Ehwaz
 
 
 


LEW
 
Praca-Możesz odczuwać wyraźne zmęczenie pracą, co więcej Twoje ciało pokazywać Ci będzie jak bardzo potrzebny jest odpoczynek od zawodowych obowiązków. Przemyśl czy niewskazane by było, byś poprawił swoje umiejętności, wiedzę szczególnie tą odnoszącą się do tego jak posługujesz się językami obcymi.
 
Finanse-Finanse - Awaria związana z hydrauliką w Twoim mieszkaniu poważnie wpłynie na Twoją finansową stabilizację. Grozi Ci nawet zalanie domu, co jeszcze dobitniej uderzy w Twoje pieniądze, zmusi Cię do poważnego zaciskania pasa.

Uczucia -Może się okazać, że zostaniesz rodzicem na co nie byłeś w żadnym razie przygotowany. Zaczniesz przepełniać się paniką, ponieważ od pewnego czasu zastanawiałeś się nad tym czy chcesz dalej trwać w tym związku. Pamiętaj, że przeczekując pewne sytuacje prędzej czy później poniesiesz tego dotkliwe konsekwencje.

Zdrowie -Zadbaj o swoje serce, układ krążenia, który wykazuje coraz większe osłabienie. Warto też będzie byś pozbył się ze swojego ciała napięć mięśni, nerwów.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Lwów to runa Jera

PANNA

 
Praca - Musisz przygotować się na trudny zawodowy czas, najbliższe tygodnie będą opływały w różnego rodzaju porażki, rozczarowania, na które będziesz mógł jedynie zareagować wielką dozą cierpliwości. Może się okazać, że celowo nie chciałeś widzieć tego co się w Twoim zawodowym otoczeniu dzieje, dlatego też będziesz ponosić tego konsekwencje.

Finanse -Przygotuj się na liczne wydatki związane z Twoim mieszkaniem, również te natury urzędowo - prawnej, szczególnie gdy jesteś w trakcie finalizowania zakupu nowego mieszkania. Jeżeli liczyłeś na spadek, finansową pomoc rodziny przygotuj się na poważne rozczarowanie.

Uczucia -Związek w którym obecnie jesteś wyda się Ci zupełnie bezcelowy, tym samym ogarnie Cię rezygnacja, brak chęci by wpłynąć na poprawę Twojego porozumienia z partnerem.

>Zdrowie -Możesz odczuć wyraźne osłabienie fizyczne jak i emocjonalne. Jakość Twojego snu będzie mocno się obniżać co powinno Cię zaniepokoić.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Panien to runa Uruz
 


 
 
WAGA
 
Praca - Wyraźnie będzie męczyć Cię Twoje zawodowe otoczenie, czuć się będziesz tak jakbyś zupełnie nie był dopasowany do tych ludzi, miejsca pracy. Będzie to jednak tylko chwilowy spadek Twojego dobrego nastroju, tym samym nie podejmuj żadnych pochopnych zawodowych decyzji. 

Finanse Będzie czekać Cię sporo wydatków związanych ze sprawami codziennymi, zaniedbaniami których się celowo dopuszczałeś. Odkładałeś wiele inwestycji na później, czego konsekwencje zaczniesz wyraźnie odczuwać.

Uczucia -Poczujesz się coraz bardziej przez partnera zdominowany, co tylko wzmocni Twoje poczucie zmęczenia, rozgoryczenia, świadomość że taki związek w żadnym razie Ci nie służy. Uświadom sobie w pełni, że relacja którą tworzysz nie prowadzi do niczego pozytywnego dla Ciebie, Twojego rozwoju.

Zdrowie -Skup się na przyjrzeniu się temu jak funkcjonuje Twój układ trawienia oraz ciśnienia.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wag to runa Jera
 
 
 


SKORPION
 
 
Praca -Możesz otrzymać na przestrzeni tego miesiąca bardzo ciekawą propozycję, ofertę pracy, z której powinieneś bez namysłu skorzystać. W żadnym razie nie ograniczaj się lękami, które zawsze działają na Ciebie destrukcyjnie, wykorzystaj to co będzie dawał Ci los, dzięki czemu znacząco wpłyniesz na Twoje zawodowe spełnienie.

Finanse -Spadną na Ciebie spore wydatki związane z Twoim domowym zwierzakiem o ile je posiadasz. Dodatkowo musieć będziesz przetasować swoje finansowe plany, zrezygnować z czegoś co miało wzmocnić Twoją wiedzę.

Uczucia -Twój związek będzie Cię wyjątkowo nużył, frustrował a tym samym czuć zaczniesz wyraźną niechęć wobec partnera. Jest mocno prawdopodobne że wejdziesz w romans, który z przeciągu góra trzech miesięcy ściągnie na Ciebie dość poważne nieprzyjemności.
 
Zdrowie -Dbaj o swoje stawy kolanowe, staraj się też nie przeciążać swoich bioder oraz kręgosłupa krzyżowego.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Jera
 
 


STRZELEC
 
Praca  -Ludzie z którymi współpracujesz od dawna są Ci nieprzychylni, nie mogą oni zaakceptować tego, że Twoja pozycja coraz bardziej w firmie się umacnia. Zastanów się nad tym czy Twoja przyjaciółka o jasnych włosach, mająca córkę nie przekraczającą dwóch lat celowo tak Ci doradza by sprowadzić na Ciebie zawodowe problemy, niechęć szefa.
 
Finanse -Mogą na Ciebie we wrześniu spaść spore wydatki, które będą związane z problemami kogoś Ci bliskiego, komu będziesz musiał finansowo pomóc. Poza tym możesz odnosić wrażenie, że coraz wyraźniej przerastają Cię codzienne, drobne koszty.

Uczucia -Związek w którym jesteś tylko pozornie może wydawać się Ci bezcelowy, coraz bardziej Cię ograniczający. Nie skupiaj się na swoich chwilowych spadkach nastroju, dopadającej Cię frustracji. W najbliższych tygodniach otrzymasz wielokrotnie potwierdzenie, że związałeś się z właściwym człowiekiem.

Zdrowie -Zadbaj o swój układ pokarmowy, konkretnie to jak pracuje Twój żołądek, który coraz wyraźniej wykazuje objawy podrażnienia, mogących świadczyć o budujących się w nim wrzodach.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Strzelców to runa Eihwaz.
 
 
 


KOZIOROŻEC
 
Praca -Przed Tobą miesiąc który wiele zapoczątkuje w Twojej pracy, ogólnej zawodowej przestrzeni. Ważne tylko byś miał otwarty umysł, choć po części uwierzył w to, że możesz być spontaniczny, otwarty na zaufanie ludziom, przeznaczeniu.

 
Finanse -Będziesz zmagać się jedynie z codziennymi wydatkami, które z niewiadomych przyczyn będą przepełniać Cię lękiem, poczuciem że tracisz zupełnie grunt pod nogami jeżeli chodzi o tą sferę swojego życia.

 
Uczucia -Twój upór oraz zmienność nastrojów weźmie nad Tobą górę, dzięki czemu możesz być naprawdę trudny do zniesienia dla partnera jak i samego siebie. Mieć możesz wyrażenie, że walczysz ze swoimi najgłębszymi lękami, blokadami, tak jakby one wszystkie właśnie teraz chciały dojść do głosu.

 
Zdrowie-Skup się na swojej właściwej regeneracji organizmu, poza tym zacznij jak najbardziej realnie i systematycznie pracować nad trapiącymi Cię fobiami, lękami które przekładają się na Twoje całościowe fizyczne funkcjonowanie.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Raidho 

WODNIK
 
Praca-Twój szef będzie wyraźnie działał Ci na nerwy, wpływał na Twoje samopoczucie w pracy, koncentrację. Być może powinieneś zastanowić się nad tym, czy oby jego zachowanie nie wykazuje znamion prześladowania. Jak najbardziej na poważnie zastanów się nad zmianą pracy.
 
Finanse-Czuć będziesz narastający w Tobie coraz wyraźniejszy konflikt, który wiązać będzie się z tym, że coraz trudniej będzie zachować Ci finansową płynność. Być może sam odpowiadasz za to, ile masz do dyspozycji pieniędzy, zamykasz się na przyciąganie bogactwa.
Uczucia-Partner będzie Cię wyjątkowo skutecznie dołował, przyczyniał się do nieustannego spadku Twojego dobrego nastroju. Od dawna czerpie on od Ciebie siły życiowe, tym samym zacznij wykazywać znacznie więcej pewności siebie, asertywności, zacznij pokazywać partnerowi że umiesz o samego siebie zadbać.
 
Zdrowie-Będziesz odczuwał wyraźne zmęczenie, spadek formy, dodatkowo możesz nabawić się poważnej infekcji w rejonie układu trawiennego, staraj się przyjmować jak najmniej białka zwierzęcego.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wodników to runa Eihwaz
 
 
 
 
 
RYBY
 
Praca-Staraj się w tym miesiącu w pracy pokazywać wszystkim jak jesteś pewny siebie, świadomy swoich umiejętności, tego co wnosisz do tej konkretniej firmy. Taka postawa sprawi że otoczenie zacznie się z Tobą liczyć. Jeżeli od dawna jesteś w sporze ze swoim szefem, to na przestrzeni tego miesiąca rozwiąże się on pomyślnie dla Ciebie.
 
Finanse -Będzie to dobry czas na zaciąganie przez Ciebie różnego rodzaju finansowych zobowiązań, dzięki którym znacząco odmieni się Twoja życiowa pozycja, komfort funkcjonowania.
 
Uczucia -Możesz być nieco przytłoczony oraz zmęczony swoim związkiem, co nie będzie oznaczało niczego negatywnego, ponieważ tak czasem w relacjach międzyludzkich bywa. Będzie to dobry czas na poznanie przez Ciebie kogoś, kto stanie się Twoim tylko i wyłącznie przyjacielem.

Zdrowie-Zadbaj o swoje serce, ciśnienie oraz kręgosłup, który w ostatnim czasie mógł znacząco dawać się Ci we znaki.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Ryb to runa Laguz
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl
Kiedy: 2023-09-01
Do kiedy: 2023-09-30 23:55

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

17. Letnia Akademia Jazzu w Wytwórni

Kiedy: 2024-07-04 - 2024-08-29

Audioriver 2024 w Łodzi

Kiedy: 2024-07-12 - 2024-07-14

PODWÓRECZKO już 24 sierpnia!

Kiedy: 2024-08-24

Łódź Design Festival 2024

Kiedy: 2024-05-21 - 2024-05-26

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca