Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

"Co by się nie działo, przynajmniej raz w życiu musisz wybrać się na Oops'y" - Britney Spears, koloryzowane.  


W Łodzi znajduje się kilkaset pubów i klubów! Sprawdź lokalizację najważniejszych z nich:


Nocny Kochanek w Łodzi! 


Dla małych i dużych, łodzian i gości, fanów żywiołowych melodii, tanecznych rytmów i radosnej zabawy podczas międzypokoleniowego pikniku w ostatnim dniu Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2021 przygotowano mnóstwo atrakcji! Koncert, warsztaty, zabawy, darmowe lody i wata cukrowa! Widzimy się w Parku Ocalałych 18 września.


Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zaprasza dzieci i młodzież, wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami, wujkami, ciociami czy innymi dorosłymi opiekunami do udziału w iście ciekawej rodzinnej grze miejskiej "ŚLADAMI TEATRÓW".   


Kino Helios Łódź zaprasza na super weekend 18/19 września ,z filmem „Rodzinka rządzi”. Po raz kolejny Łódź odwiedzi długo wyczekiwana Wielka Szama, czyli największy zlot food trucków w naszym mieście! Zainteresowani muszą być gotowi na dużą dawkę przepysznego jedzenia.  


                                                          Piotrkowska 217 zaprasza na wyjątkowy Street Food! 18 września o godzinie 12:00 rozpocznie się Festiwal Azjatycki. Wydarzenie potrwa do niedzieli do 19:00.   


We wrześniu Łódź znowu stanie się kulinarną stolicą Polski. Organizatorzy zapraszają na piątą edycję największego w naszym mieście festiwalu kulinarnego Jemy w Łodzi Food Fest! 


Kino Charlie zaprasza na kolejny miesiąc z wyjątkowymi produkcjami z całego świata. Nie zabraknie śmiechu i odrobiny łez. 


                                        Stimulation to nowy cykl imprez skupiających się na hipnotycznej, kosmicznej jak i industrialnej stronie techno. Wydarzenie odbędzie się 4 września w restauracj Three Chimneys. Głównym gościem będzie Post Scriptum, który zadebiutował w wytwórni współwłaściciela Sandwell District - Functiona. Post Scriptum wydaje dla takich marek jak Ostgut Ton czy też legendarnej wytwórni Adama X - Sonic Groove.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca