Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek!


5 marca 2020 w łódzkiej Wytwórni wystąpi Marek Dyjak. Artysta zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty "Piękny instalator".


W kalendarzu łódzkich wydarzeń rozrywkowych stałą pozycją są Jazzowe czwartki  KIJ-u.


 Agnieszka Chylińska postanowiła świętować 25 lecie pracy artystycznej specjalną trasą koncertową. Artystka z tej  okazji zagra 18 koncertów, jeden z nich odbedzie się w Łodzi.


Inhalacje w tężniach solankowych dostarczają wielu niezbędnych mikroelementów i pomagają w leczeniu wielu chorób. Nie musimy wybierać się już do Ciechocika ani innych tradycyjnych uzdrowisk, gdyż mamy własne, osidlowe tężnie w Łodzi!


Miuosh i FDG. Orkiestra w trasie koncertowej promującej nowe wydawnictwo! Premiera albumu „Powroty” odbędzie się 24 stycznia 2020 roku. Albumowi towarzyszyć będzie trasa, która obejmie 16 miast w Polsce. Płytę zapowiada singiel o tym samym tytule. 


Maria Peszek rusza w trasę! Po dłuższej przerwie Artystka pojawi się w klubach w całej Polsce w ramach trasy "Sorry Polsko Super Tour". Z tej okazji Maria przygotowała specjalną odezwę do swoich fanów. Jaka będzie ta trasa? Szczegóły znajdziecie poniżej. Koncert w łódzkiej Wytwórni odbędzie się 14 lutego 2020.


Premierowy występ trzech najpopularniejszych komików ostatnich lat! Już 18 lutego w Atlas Arenie wystąpią: Rafał Pacześ, Łukasz "Lotek" Lodkowski oraz Kacper Ruciński. 


Łódzki zespół Power of Trinity wystąpi 28 lutego w klubie Scenografia. Niesamowita muzyka, niepowtarzalny klimat - tego nie możecie przegapić.   


Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Będziecie mieć okazję posłuchać ich na żywo już 18 stycznia na scenie Wytwórni.  Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten niesamowity koncert! 


 Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. Premiera nowego spektaklu odbędzie się w piątek 21 lutego w Teatrze Wielkim. 


26 stycznia 2020 r. na scenie klubu muzycznego TU dla Państwa i dla nas wystąpią ŚWIETLIKI - zespół brutalnych doświadczeń. 


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca