Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Klub Teatr to miejsce w Łodzi, które bardzo szybko podbiło serca imprezowiczów. Już 18 stycznia klub będzie obchodził swoje 3 urodziny!   


Premiera nowego programu jednego z najbardziej rozpoznawalnego kabaretu polskiej sceny kabaretowej. Kabaret Moralnego Niepokoju już 6 stycznia wystąpi w Teatrze Wielkim! 


Klub Narraganset zaprasza na koncert Dody! Gwiazda wystąpi 25 stycznia 2020 roku na klubowej scenie. 


W styczniu 2020 roku na wyjątkowym koncercie w Wytwóni zobaczymy wielkiego polskiego artystę – Grzegorza Turnaua, który wystąpi z równie wyjątkowym materiałem stanowiącym sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa i pierwszych inspiracji artysty.  Koncert promujący najnowszą płytę "Bedford School"!


Legendarna grupa Slipknot wystąpi w Polsce, a dokładnie w łódzkiej Atlas Arenie!   Gościem Specjalnym wydarzenia: BEHEMOTH!


Podczas tego Sylwestra w Łodzi z pewnością nie będziecie się nudzić. Poniżej znajdziecie listę imprez zorganizowanych przez Łódzkie lokale:


Legenda polskiego bluesa z Maciejem Balcarem powraca do Wytwórni! Zagrają już 31 Stycznia w Łodzi!   


Good Vibes Only to impreza jakiej nie było jeszcze w Łodzi. W klubie DOM usłyszycie brzmienia, których długo nie zapomnicie. 


Macie już plany na Sylwestra? Jeśli nie to koniecznie wpadajcie do Foto Cafe 102 i Na Górze, czeka Was niezapomniana impreza! 


Piotrkowska 217  już nigdy nie będzie taka sama….  29 lutego -  1 marca 2020 roku poczujecie się jak Charlie w fabryce czekolady, kiedy w klimatycznych przestrzeniach Hali Odlewnia na Piotrkowskiej  217 pojawią się producenci czekolady i słodyczy z Polski i z zagranicy, którzy  zachwycą Wszystkich wyborem kolorowych pralin i różnorodnością czekoladowych tabliczek.


Upiorne dekoracje, wyjątkowy klimat i niepowtarzalne wrażenia saunowe - to wszystko już w czwartek w Strefie Saun na Fali.


Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca