Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

   NOWA DATA!  24 września w Monopolis zagra Muniek i Przyjaciele. To połączenie, to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love, podczas których towarzyszą mu: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.    


P29 gorąco zaprasza 17 września na drugą edycję cyklu imprez "Boogie House" od Potok Funka. Jak i obiecaliśmy, drugi raz będzie jeszcze mocniejszym.


"Co by się nie działo, przynajmniej raz w życiu musisz wybrać się na Oops'y" - Britney Spears, koloryzowane.  


Nocny Kochanek w Łodzi! 


Dla małych i dużych, łodzian i gości, fanów żywiołowych melodii, tanecznych rytmów i radosnej zabawy podczas międzypokoleniowego pikniku w ostatnim dniu Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2021 przygotowano mnóstwo atrakcji! Koncert, warsztaty, zabawy, darmowe lody i wata cukrowa! Widzimy się w Parku Ocalałych 18 września.


Piotrkowska 217 zaprasza na jesienną edycję Street Food Festiwalu.  W drugi weekend października Strefa wypełni się food truckami, które przyjadą do nas z smakami kuchni świata.  


Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zaprasza dzieci i młodzież, wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami, wujkami, ciociami czy innymi dorosłymi opiekunami do udziału w iście ciekawej rodzinnej grze miejskiej "ŚLADAMI TEATRÓW".   


Kino Helios Łódź zaprasza na super weekend 18/19 września ,z filmem „Rodzinka rządzi”. 


Po raz kolejny Łódź odwiedzi długo wyczekiwana Wielka Szama, czyli największy zlot food trucków w naszym mieście! Zainteresowani muszą być gotowi na dużą dawkę przepysznego jedzenia.  


                                                          Piotrkowska 217 zaprasza na wyjątkowy Street Food! 18 września o godzinie 12:00 rozpocznie się Festiwal Azjatycki. Wydarzenie potrwa do niedzieli do 19:00.   


EC1 zaprasza na jesienną edycję największego targu roślin doniczkowych, czyli raju dla tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu.  


We wrześniu Łódź znowu stanie się kulinarną stolicą Polski. Organizatorzy zapraszają na piątą edycję największego w naszym mieście festiwalu kulinarnego Jemy w Łodzi Food Fest! 


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca