Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Zgadnijcie kto wrócił! We wtorek 28 czerwca hucznie inauguruje swój sezon TME Polówka - największy plenerowy festiwal filmowy w Łodzi - TME Polówka. Filmem otwarcia tegorocznej edycji będzie Na Rauszu - jeden z najbardziej docenianych europejskich filmów ostatnich lat.


Marka MAOAM rozpoczęła niezwykłe tournée po kraju i zaprasza do swojej wyjątkowej strefy już w tę sobotę na Festiwalu Kolorów w Łodzi.  


Dobra muzyka, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi: to najlepszy przepis na udany dzień. Festiwal Kolorów w Łodzi już w sobotę!


Parada Wolności powraca po 20 latach! W 25 rocznicę pierwszej parady, dokładnie 30 lipca, ulica Piotrkowska zamieni się w strefę techno. Impreza organizowana jest przez Miasto Łódź jako część wydarzeń z okazji obchodów Święta Łodzi.    


  W piątek koncert otwarcia Ravekjavik wykona łódzkie crew RUCHY, skupiające się wokół DJ-ki, eventów, produkcji i zabawy. Na łódzkiej scenie sumiennie pracują nad odświeżeniem jej brzmienia, czego najlepszym świadectwem są imprezy z cyklu BOOTY ROOM. 


Hello Yoga i Yoga na zdrowie i Zielona Łódź zapraszają na bezpłatne zajęcia jogi w parku Poniatowskiego. 


Hardcore breaks, florida breaks, old school, DNB, techstep i neurofunk. To wszystko w czasie drugiej edycji Connected Beatz.


  Kino Charlie wspiera Ukrainę i zaprasza łodzian na cykl filmów ukraińskich twórców. Dochód z przeglądu przeznaczony zostanie na wsparcie potrzebujących z bohaterskiej Ukrainy. Każdy z filmów ukazuje historie ludzi, których życie naznaczone jest widmem skomplikowanych losów tego narodu. Podczas wydarzenia, można również wesprzeć finansowo organizacje niosące pomoc humanitarną uchodźcom i ofiarom wojny.   Oficjalne puszki na zbiórkę pieniędzy będą dostępne w kinie.


Koncert charytatywny, którego celem będzie zebranie jak największej kwoty na pomoc obywatelom Ukrainy, odbędzie się 20 marca w Łodzi. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojoną działalność pomocową. Na scenie pojawią się zarówno polscy, jak i ukraińscy artyści. Do projektu włączyli się wybitni polscy aktorzy, m.in. Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn, którzy swoimi występami uzupełnią muzyczną część wydarzenia.      


Znana publiczności z projektu Queen Symfonicznie, orkiestra Alla Vienna, która przez ostatnie 10 lat zagrała blisko 300 koncertów, we wszystkich większych miastach Polski i zgromadziła ponad 200 tysięczną widownię, postanowiła podzielić się swoją drugą największą fascynacją - zespołem The Beatles.    i zaprezentować widowni unikatowe symfoniczne aranżacje piosenek Beatlesów.


Wiosenna edycja DNB MELODY to okrągły, 10. jubileusz cyklu tych imprez i jednocześnie 10-lecie Sinusoydy na scenie!  Zatem zapowiada się grube świętowanie w ulubionych rytmach Drum'n'Bass.


Już 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie,  z okazji XX-lecia działalności artystycznej swój przekrojowy koncert zagra O.S.T.R. Będzie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, w czasie którego usłyszymy utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca