Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Przed nami intensywny weekend pełen koncertów. Zaczynamy już jutro koncertem Dra Misio z Arkadiuszem Jakubikiem na czele. W piątek świętować będziemy 18-lecie zespołu Happysad. W sobotę do Łodzi przyjedzie Pidżama Porno ze swoją najnowszą płytą „Sprzedawca Jutra”. Niedziela to czas na muzyczne wyznania od Bitaminy. Jedno jest pewne – w Waszych głowach pozostanie mnóstwo niezapomnianych wrażeń!


Jesienny weekend pełen smaków! Po raz drugi rusza Wielka Szama na Arenie, która zabierze mieszkańców Łodzi w kulinarną podróż dookoła świata!


Zielona Łódź zachęca do spędzania ostatnich ciepłych chwil tego roku na świeżym powietrzu. Wybierzcie się na spacer i odkryjcie Łódź na nowo!


Legendarna impreza WEEKENDERS już w ten weekend w Łodzi! Jest okazja do świętowania! To już 20 lat!


Przywitaj jesień na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Już 21-22.09 w Łodzi odbędzie się Festiwal Azjatycki!!!


W sobotę, 28 września, łódzki klub Wytwórnia zaprasza miłośników piwa i dobrej muzyki na pierwszy autorski festiwal piwa, czyli Wytwórnia Beer Fest 2019. Nie zabraknie najlepszych piw rzemieślniczych z Polski i zagranicy, smacznych przekąsek, tematycznych atrakcji, takich jak wykłady, warsztaty czy degustacje oraz muzycznych uniesień w postaci koncertów Kapeli Ze Wsi Warszawa i krakowskiego duetu Kirszenbaum.


Muzyczne festiwale i koncerty, stand-upy, festiwale sztuk ulicznych „Hokus Pokus”, spektakle teatralne – łodzianie znakomicie przyjęli liczne atrakcje, z których z ogromnym zainteresowaniem korzystali całe lato. Tegoroczny sezon obfitował w ponad 100 kulturalnych wydarzeń na Piotrkowskiej i w okolicach, a uczestniczyło w nich kilkadziesiąt tysięcy gości z całej Polski.


Rusza trzecia edycja Jemy w Łodzi Food Fest – kulinarnego święta miasta Ponad 40 restauracji i kawiarni, 75 festiwalowych dań i blisko 30 wydarzeń towarzyszących – warsztatów, pokazów i degustacji. Tak zapowiada się tegoroczna edycja największego łódzkiego festiwalu kulinarnego Jemy w Łodzi Food Fest.


Atlas Arena przygotowała ucztę dla fanów mocnego klubowego grania. 9 listopada zaprasza na imprezę I am Hardstyle.Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca