Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Upiorne dekoracje, wyjątkowy klimat i niepowtarzalne wrażenia saunowe - to wszystko już w czwartek w Strefie Saun na Fali.


Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: "Obywatel Jones", "Van Gogh. U bram wieczności", "Bóg istnieje, jej imię to Petrunia".


Modelki przechadzające się w blasku wieży Eiffla, w rytm muzyki Edith Piaf w wersji elektro, a do tego wielkie nazwiska świata mody: Gosia Baczyńska, Agata Wojtkiewicz, Maison Anoufa. Tegoroczna edycja wielkiego święta mody – Manufaktura Fashion Week upływać będzie pod znakiem francuskich inspiracji. Dodatkowo projektanci sporo uwagi poświęconą idei „No waste”.


Kasper, Exwookie, Akira i inni - skład którego nie trzeba przedstawiać, wystąpi razem na scenie już 2 listopada w klubie Soda Underground Stage


Labirynt Festiwal to wydarzenie, którego nie da się przegapić na klubowej mapie Łodzi. To zupełnie nowa formuła imprezy, gdzie na uczestników czeka kilka scen oraz gatunków muzycznych, reprezentowanych przez polskich i zagranicznych headlinerów, wszystko oprawione tematyczną scenografią na najwyższym poziomie!


ED RUSH powraca do Łodzi! Legenda światowego DNB zagra 11 PAŹDZIERNIKA w klubie Lordis.


Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Przed nami intensywny weekend pełen koncertów. Zaczynamy już jutro koncertem Dra Misio z Arkadiuszem Jakubikiem na czele. W piątek świętować będziemy 18-lecie zespołu Happysad. W sobotę do Łodzi przyjedzie Pidżama Porno ze swoją najnowszą płytą „Sprzedawca Jutra”. Niedziela to czas na muzyczne wyznania od Bitaminy. Jedno jest pewne – w Waszych głowach pozostanie mnóstwo niezapomnianych wrażeń!


Jesienny weekend pełen smaków! Po raz drugi rusza Wielka Szama na Arenie, która zabierze mieszkańców Łodzi w kulinarną podróż dookoła świata!


Zielona Łódź zachęca do spędzania ostatnich ciepłych chwil tego roku na świeżym powietrzu. Wybierzcie się na spacer i odkryjcie Łódź na nowo!


Legendarna impreza WEEKENDERS już w ten weekend w Łodzi! Jest okazja do świętowania! To już 20 lat!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca