Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

RozrywkaWyjątkowy koncert, największe przeboje w nowych aranżacjach, nowe utwory oraz mnóstwo pozytywnej energii.


Pop'n'Art zaprasza na łódzką Vegilię!


Monopolis zaprasza Państwa na Stand-up Piotra Bałtroczyka!


Ralph Kaminski sięgnął po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam. Artysta wyrusza w trasę promującą swój najnowszy album, zatytułowany po prostu “KORA”.


Zimowe wieczory spędź z Jimem Jarmuschem. Już od połowy grudnia rusza przegląd z najlepszymi, pierwszymi filmami amerykańskiego reżysera we współpracy z dystrybutorem, Gutek Film.


 W grudniu Kinematograf organizuje trzy wyjątkowe wydarzenia – spotkanie oraz dwa pokazy przedpremierowe


Instytut Muzyki Kameralnej zaprasza na cykl koncertów prezentujący twórczość kameralną Wolfganga Amadeusa Mozarta. Artyści związani w łódzką uczelnią muzyczną – jej wykładowcy, studenci i absolwenci, jak również zaproszeni do udziału w projekcie goście wykonają komplet triów i kwartetów fortepianowych, kwintet fortepianowy oraz koncert na trzy fortepiany i orkiestrę kameralną genialnego austriackiego kompozytora.  


 19 Rzek zaprasza na wyjątkowy grudniowy koncert. 


Łódzki Dom Kultury zaprasza na coroczny Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła, który już na stałe wpisał się w przedświąteczny kalendarz łódzkich spotkań i imprez kulturalnych.


The night sky over Łódź is full of ancient stories, heroes, gods and wonderful creatures enchanted in constellations. They are our guide through the autumn sky and can help us to find the wonders of the universe such as planetary nebulae, mysterious binary systems, planets discovered around distant stars, and even giant cosmic collisions of galaxies.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca