Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

                                                            2 września w Monopolis w ramach Spirit Of Łódź Music Festival wystąpi Richard Bona z zespołem. Wraz z nim zagra fenomenalny Alfredo Rodriguez, kubański mistrz fortepianu kształcony w konserwatorium w Hawanie.


                                                            EL Cubano to działający cocktail bar przy ulicy Traugutta 3. To drugi parkiet klubu Teatr, a zarazem oddzielne muzycznie miejsce imprez i wydarzeń rozrywkowych. W pomieszczeniach klubu wybrzmiewają latynoskie dźwięki, a w menu baru króluje rum. Egzotyczne dekoracje i ogromna liczba plam stwarzają prawdziwy tropikalny klimat, w którym nie da się nie czuć dobrze i swobodnie. 


                                                                Od 11 do 15 sierpnia w Łodzi trwa Festiwal Dobrego Smaku. Jak co roku dania festiwalowe będą serwowane w festiwalowych cenach. Drugiego dnia tej imprezy rozpocznie się wybieranie najlepszego dania/deseru lodowego/lodów/koktajlu spośród lokali z Łodzi, Zgierza oraz Pabianic. Każdy może wybrać swoją ulubioną restaurację poprzez głosowanie, które potrwa od godz. 13:00 w czwartek 12 sierpnia do niedzieli do godz. 18:00.


Imponujące rozmachem, dokumentalne widowisko dla fanów ekstremalnych sportów, brawurowych akcji i egzotycznych, epickich wręcz krajobrazów.


                                                            Po zakończeniu sezonu artystycznego 2020/2021 przyszedł czas na rozpoczęcie kolejnego. Jednak przed rozpoczęciem nowego cyklu spektakli, Teatr Wielki zaprasza na wakacyjne spotkania z muzyką w plenerze. 


W lipcu w Kinie Helios rozpoczął się wyjątkowy cykl seansów filmowych. Z myślą o widzach w Kinie Konesera w repertuarze pojawiły się produkcje nagrodzone Oscarami. To filmy przepełnione emocjami, które każdy fan dobrego kina powinien zobaczyć. 


W najbliższy czwartek (22.07) w centrum miasta wybrzmi niesamowite połączenie rockowych, a zarazem wzruszających dźwięków. Na górce przed BRUSH BARBER SHOP znajdującej się na OFFie wystąpi wyjątkowe trio. Spragnionych dobrej muzyki organizatorzy zapraszają na godzinę 20:00. 


Od 23 do 25 lipca cała Łódź będzie świętować 598. urodziny. Mimo ograniczeń, które niesie ze sobą wciąż trwająca pandemia, każdy łodzianin wśród atrakcji znajdzie coś dla siebie. Przez cały weekend odbędą się liczne koncerty, festiwale, pokazy lotów balonami, przedstawienia, czy pokaz tańca z ogniem. Do najciekawszych obiektów sportowo-rozrywkowych wstęp będzie kosztował tylko złotówkę. Sprawdź wydarzenia przygotowane na Urodziny Łodzi 2021.  


KIJ – Multitap & Cocktail Bar to idealne miejsce dla miłośników dobrej zabawy. Organizowane są tu kameralne koncerty, stand-upy, Burleska i imprezy taneczne. Tego lata właściciele baru również nie zawiedli. W każdy poniedziałek  lipca odbywają się „Delegacje w Tropikach”, w KIJu organizowane są także Szybkie Randki i   „Jazz na leżakach” czyli spotkania z jazzem i koktajlami w Tiki-j Bar.


Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza do udziału w #strefaletnirelaks. Począwszy od 10 lipca, pokazy filmów w ramach kina samochodowego, odbywają się co tydzień, do końca lipca. Oprócz wieczornych seansów filmowych organizatorzy polecają również wzięcie udziału w rodzinnych piknikach: teatralnym, eko, artystycznymi i sportowym.


6 sierpnia, w piątek na scenie OFF Piotrkowska zagra wyjątkowy Meek Oh Why?, a właściwie Mikołaj Kubicki, polski raper i trębacz. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory takie jak wzruszający „Zachód” czy zachwycający „Nów”.        


Wraca legendarny MARATON HORRORÓW w Multikinie! Już 30 lipca miłośnicy porządnego straszenia przeżyją noc pełną grozy pośród ciemności sali kinowej. Na wielkim ekranie zaprezentowane zostaną cztery filmy, które napełnią radością (i przerażeniem!) wszystkie serca wielbicieli horrorów.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca