Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Kolejna dawka cotygodniowych premier w Kinie Charlie.


Lato powoli dobiega końca a premiery w Kinie Charlie się nie kończą!


Nie nudź się w mieście w długi weekend. Pokazy filmowe, koncerty, wystawy, animacje rodzinne czyli co robić w najbliższy weekend w Łodzi.


Zielona Łódź, Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne przy ul. Pomorskiej 16 oraz Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii zapraszają na "Noc Spadających Gwiazd w Ogrodzie Botanicznym".


Kino Charlie od piątku zaprasza na gorące premiery!


Wielkimi krokami zbliżają się 596. Urodziny Łodzi. Z tej okazji na mieszkańców i turystów czekać będą koncerty, wycieczki, spektakle, potańcówki, zajęcia sportowe, zniżki na bilety wstępu, oraz tygodniowy pobyt w Grecji.


Na rynku Manufaktury nigdy nie brakuje atrakcji! Jak co roku latem czeka na Was plaża, bar, tyrolka i wiele więcej!


Najbardziej barwny festiwal po raz kolejny w Łodzi!


Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Aquapark Fala przygotował wyjątkową promocję dla uczniów z najlepszymi wynikami.


Z okazji Dnia Dziecka pracownicy łódzkiego zoo wraz z różnymi firmami i instytucjami przygotowali wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało formę pikniku rodzinnego.


W Dzień Dziecka dajcie się oczarować i weźcie udział w pokazach sztuki iluzji, które poprowadzi jeden z najbardziej znanych polskich iluzjonistów – Jerzy J. Buczyński.


Ogród Botaniczny w Łodzi i Zielona Łódź serdecznie zapraszają na imprezę plenerową „Majówka w Ogrodzie”, która odbywać się będzie w najbliższą niedzielę tj. 26 maja w godzinach od 11.00 do 18.00.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca