Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Przywitaj jesień na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Już 21-22.09 w Łodzi odbędzie się Festiwal Azjatycki!!!


W sobotę, 28 września, łódzki klub Wytwórnia zaprasza miłośników piwa i dobrej muzyki na pierwszy autorski festiwal piwa, czyli Wytwórnia Beer Fest 2019. Nie zabraknie najlepszych piw rzemieślniczych z Polski i zagranicy, smacznych przekąsek, tematycznych atrakcji, takich jak wykłady, warsztaty czy degustacje oraz muzycznych uniesień w postaci koncertów Kapeli Ze Wsi Warszawa i krakowskiego duetu Kirszenbaum.


Muzyczne festiwale i koncerty, stand-upy, festiwale sztuk ulicznych „Hokus Pokus”, spektakle teatralne – łodzianie znakomicie przyjęli liczne atrakcje, z których z ogromnym zainteresowaniem korzystali całe lato. Tegoroczny sezon obfitował w ponad 100 kulturalnych wydarzeń na Piotrkowskiej i w okolicach, a uczestniczyło w nich kilkadziesiąt tysięcy gości z całej Polski.


Rusza trzecia edycja Jemy w Łodzi Food Fest – kulinarnego święta miasta Ponad 40 restauracji i kawiarni, 75 festiwalowych dań i blisko 30 wydarzeń towarzyszących – warsztatów, pokazów i degustacji. Tak zapowiada się tegoroczna edycja największego łódzkiego festiwalu kulinarnego Jemy w Łodzi Food Fest.


Atlas Arena przygotowała ucztę dla fanów mocnego klubowego grania. 9 listopada zaprasza na imprezę I am Hardstyle.Kolejna dawka cotygodniowych premier w Kinie Charlie.


Lato powoli dobiega końca a premiery w Kinie Charlie się nie kończą!


Nie nudź się w mieście w długi weekend. Pokazy filmowe, koncerty, wystawy, animacje rodzinne czyli co robić w najbliższy weekend w Łodzi.


Zielona Łódź, Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne przy ul. Pomorskiej 16 oraz Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii zapraszają na "Noc Spadających Gwiazd w Ogrodzie Botanicznym".


Kino Charlie od piątku zaprasza na gorące premiery!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca