Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Piotrkowska Kameralnie 2021. W każdą środę wakacji, na Pasażu Rubinsteina przy ul. Piotrkowskiej odbywają się otwarte spotkania koncertowe  "Piotrkowska Kameralnie". W ramach cyklu koncertów usłyszymy muzykę klasyczną, taneczną i jazz.  


Od 29 lipca, w każdy czwartek wakacji, do Łodzi powraca Letnia Akademia Jazzu. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym mieście. Można określić je jako muzyczną przygodę, która na długo zostaje w pamięci i tworzy nowe pokolenie miłośników jazzu. L.A.J. odbędzie się w Łodzi po raz czternasty. Sprawdź program.


Plan B – lato w Aleksandrowie Łódzkim rozkręca się! Już 17 lipca w Aleksandrowie Łódzkim na scenie MOSiRu zagrają Dwa Sławy oraz Sokół.


Bitwa na smaki stoczona zostanie przez lokale gastronomiczne na łódzkim OFFie w dniach 12-18 lipca. Na ring wkraczają ryby, owoce morza i inne morskie stwory. Spróbujecie różnych potraw, deserów, koktajli (również alkoholowych), w których główna rolę odgrywać będzie kolor morski.  


Czas na potężne granie i nowe zasady . To będzie noc, w której zacznie się świat jakiego jeszcze nie znacie.


Wakacyjny cykl koncertów w EC1 Łódź stoi przed łodzianami otworem. Od lipca do sierpnia 2021r. odbywać się tu będą imprezy artystyczne z udziałem najpopularniejszych polskich muzyków. Wystąpi między innymi Brodka, Krzysztof Zalewski, sanah, MROZU i wielu innych. Już 18 lipca zaśpiewa Kortez, a zaledwie 6 dni później na scenie pojawi się, promujący swój nowy album „Zabawa”. Krzysztof Zalewski.


Jesteście spragnieni dobrych filmów w plenerze? Letni Festiwal Filmowy POLÓWKA w Łodzi pomoże zaspokoić Wasze potrzeby. Od 1 lipca trwa 14. edycja corocznych Polówek. Kino plenerowe to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. W ramach tegorocznej polówki, łącznie odbędzie się ponad 100 projekcji w 14 różnych lokalizacjach. Sprawdź program!  


Wakacje to nie powód do przerwy od dobrych filmów. Kino Charlie w czasie wakacji proponuje premierowy repertuar w kameralnej atmosferze. Cykl projekcji trwa od lipca do sierpnia. 


To będzie wyjątkowy Street Food w Łodzi! 


Zapraszamy na wyjątkową trasę Korteza w scenerii jesienno-zimowej.  NOWA DATA KONCERTU (koncert przeniesiony z 15 stycznia 2021): 24 i 25 lutego 2021.


„Let’s jazz again!” to będzie koncert znakomitych i doświadczonych artystów … albo raczej to spotkanie przyjaciół, którzy będą mieli okazję zagrać znów razem na jednej scenie dla Państwa na widowni! Będą kompozycje Piotra Krzemińskiego, stare, dobre, mainstreamowe, jazzowe brzmienie, ale przede wszystkim dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu!


 DŁUGO WYCZEKIWANY, PREMIEROWY REPERTUAR Kina Charlie! Co w nim znajdziecie? Polecamy Wam: NA RAUSZU  SOUND OF METAL PALM SPRINGS ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA HELMUT NEWTON. PIĘKNO I BESTIA W CO GRAJĄ LUDZIE SLALOM  


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca