Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

W Łodzi najmłodsi świętują przez dwa dni! Tegoroczny Miejski Dzień Dziecka odbędzie się 2 czerwca w niedzielę na ulicy Piotrkowskiej i w pasażu Schillera, gdzie już od godziny 12.00 będą czekać atrakcje dla całych rodzin.


Hamburger to nieustająco jedno z najpopularniejszych dań na świecie, które od kilku lat przestało być domeną barów z szybki jedzeniem. Dzisiaj burgery królują nawet w menu eleganckich restauracji, a o tym jak różnorodnym i ciekawym są daniem będą mogli przekonać się goście festiwalu kulinarnego Jemy w Łodzi Burger Fest 2019, który rozpocznie się 24 maja.


Dwie sceny, kilkunastu wykonawców i multum elektronicznych gatunków od ambientu po schranz w bogatej wizualnej oprawie projekcji świateł i mappingu. Pierwszego dnia czerwca w Łodzi, już trzeci rok z rzędu odbędzie się unikalne, jednodniowe święto syntetycznych dźwięków, kultury rave, miłości i przyjaźni.


W niedzielę, 19 maja, nasz łódzki jazzband wraz z tancerzami znów zamienią Piotrkowską w nowoorleańską Basin Street i przeniosą nas w lata 50. Na każdym rogu Piotrkowskiej można było wówczas usłyszeć muzykę a w jazzbandach grało wielu znamienitych Łodzian. Już po raz piąty powracamy do tradycji grania swinga na ulicy Piotrkowskiej.


Zapraszamy na recital kabaretowy Artura Andrusa zatytułowany "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz. Znakomite widowisko, którego nie możecie przegapić!


Już 16 maja 2019 r. o godzinie 14.00 zapraszamy wszystkich studentów na ulicę Piotrkowską, aby tradycyjnie, jak co roku wspólnie zainaugurować łódzkie Juwenalia.


Coś dla ciała czy coś dla ducha? Zielona Łódź ma coś dla każdego - Bieganie i zwiedzanie czy koncert pod gołym niebem? Wybierzcie sami.


Uwierzycie, że już w najbliższą sobotę Manufaktura obchodzi swoje 13 urodziny? Z tej okazji nie może zabraknąć koncertów i wyjątkowych atrakcji.


Z okazji długiego weekendu majowego Zielona Łódź przygotowała dla Was wiosenne atrakcje. Trzymajmy kciuki żeby pogoda dopisała!


Wycieczka do kina to zawsze dobry pomysł. Szczególnie, gdy na ekrany wchodzą świetne premiery. Zapraszamy na Piotrkowską 203!


W tym tygodniu salę zabaw w Porcie Łódź odwiedził specjalny gość – zajączek wielkanocny, który każdego dnia zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Natomiast tuż po Świętach w „Juniorze” rozpocznie się eko – tydzień z okazji Światowego Dnia Ziemi. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.


Na stand-upowej scenie wystąpią niezawodni: Paweł Chałupka, Adam Sobaniec, Paweł Reszela, którzy na dachu Sukcesji


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca