Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Rajewski, Pawlak i Kopera na karcie walk ACA 96 w Łodzi! Miasto dopiero ochłonęło po gali KSW oraz Fame MMA , a tu już kolejne wieści o walkach. Już 8 czerwca w Łódzkiej Arenie Sportu.


Po jesiennych koncertach w zasiadanych salach filharmonii i teatrów, Mela Koteluk wyrusza w wiosenną trasę "Migawka '19" i tym razem nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach oraz podczas festiwali.


Kwiecień zaczynamy od relaksu na kinowym fotelu. DO kina Charlie zawitały premiery, a wśród nich między innymi Schyłek Dnia i Yomeddine. Podróż Życia.


Zielona Łódź rozbudza mieszkańców naszego miasta do aktywności! Zapraszają na wspólne spacery po okolicy w poszukiwaniu oznak wiosny - zielonych pąków drzew i kwitnących geofitów.


Perfect, Patrycja Markowska solo oraz w duecie z Grzegorzem Markowskim na jedynym takim koncercie! Trzy wyjątkowe widowiska muzyczne zawładną 13 kwietnia łódzką Atlas Areną! Ponad 3 godziny rockowych brzmień.


Równolegle z trasą koncertową Darii Zawiałow „Helsinki Tour”, rusza też akcja "Kundel Bury", która zawita również do Łodzi! Pomysł powstał dzięki scenariuszowi do klipu najnowszego singla „Szarówka”.


Nie tylko wiosny nie mogliśmy się doczekać! Już w ten weekend w Wytwórni będzie głośno.


Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia. Przegląd skierowany jest zarówno do miłośników języka i kultury hiszpańskiej, jak i do osób lubiących dobre kino.


Łódzkie Centrum Wydarzeń zapowiada kolejny sezon wydarzeń kulturalnych. Już za parę dni rozpoczną się pierwsze plenerowe imprezy kulturalno-rozrywkowe na ul. Piotrkowskiej. W maju powrócą pierwsze, ulubione letnie cykle wydarzeń, ale ich liczba znacznie się powiększy. Sprawdźcie co czeka nas w tym sezonie.


Święty Patryk wyprawia huczne imieniny. Jak co roku, razem z resztą świata, dołączamy do celebrowania Dni Irlandii, której patronem jest solenizant.


Już 24 marca po raz drugi zawita do Łodzi Wielka Trasa Stand-up Polska z komediowym show „8 grzechów głównych” - nowy materiał popularnych komików, w nowej oprawie. Tego nie można przegapić!


Dzień Kobiet w Łodzi to wiele kulturalnych atrakcji skierowanych do szerokiej publiczności. Święto celebrowane od 1910 roku możecie dziś spędzić na wiele sposobów. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, gdzie warto się wybrać właśnie dziś.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca