Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Inhalacje w tężniach solankowych dostarczają wielu niezbędnych mikroelementów i pomagają w leczeniu wielu chorób. Nie musimy wybierać się już do Ciechocika ani innych tradycyjnych uzdrowisk, gdyż mamy własne, osidlowe tężnie w Łodzi!


Miuosh i FDG. Orkiestra w trasie koncertowej promującej nowe wydawnictwo! Premiera albumu „Powroty” odbędzie się 24 stycznia 2020 roku. Albumowi towarzyszyć będzie trasa, która obejmie 16 miast w Polsce. Płytę zapowiada singiel o tym samym tytule. 


Maria Peszek rusza w trasę! Po dłuższej przerwie Artystka pojawi się w klubach w całej Polsce w ramach trasy "Sorry Polsko Super Tour". Z tej okazji Maria przygotowała specjalną odezwę do swoich fanów. Jaka będzie ta trasa? Szczegóły znajdziecie poniżej. Koncert w łódzkiej Wytwórni odbędzie się 14 lutego 2020.


Premierowy występ trzech najpopularniejszych komików ostatnich lat! Już 18 lutego w Atlas Arenie wystąpią: Rafał Pacześ, Łukasz "Lotek" Lodkowski oraz Kacper Ruciński. 


Łódzki zespół Power of Trinity wystąpi 28 lutego w klubie Scenografia. Niesamowita muzyka, niepowtarzalny klimat - tego nie możecie przegapić.   


Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Będziecie mieć okazję posłuchać ich na żywo już 18 stycznia na scenie Wytwórni.  Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten niesamowity koncert! 


 Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. Premiera nowego spektaklu odbędzie się w piątek 21 lutego w Teatrze Wielkim. 


26 stycznia 2020 r. na scenie klubu muzycznego TU dla Państwa i dla nas wystąpią ŚWIETLIKI - zespół brutalnych doświadczeń. 


Klub Teatr to miejsce w Łodzi, które bardzo szybko podbiło serca imprezowiczów. Już 18 stycznia klub będzie obchodził swoje 3 urodziny!   


Premiera nowego programu jednego z najbardziej rozpoznawalnego kabaretu polskiej sceny kabaretowej. Kabaret Moralnego Niepokoju już 6 stycznia wystąpi w Teatrze Wielkim! 


Klub Narraganset zaprasza na koncert Dody! Gwiazda wystąpi 25 stycznia 2020 roku na klubowej scenie. 


W styczniu 2020 roku na wyjątkowym koncercie w Wytwóni zobaczymy wielkiego polskiego artystę – Grzegorza Turnaua, który wystąpi z równie wyjątkowym materiałem stanowiącym sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa i pierwszych inspiracji artysty.  Koncert promujący najnowszą płytę "Bedford School"!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca