Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

    4 grudnia 2021 r. (w sobotę) o godz. 17.00 w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi, odbędzie się spotkanie urodzinowe z okazji 200 lecia przemysłowej Łodzi i jej głównej ulicy - Piotrkowskiej! W programie koncert, pokaz filmu oraz specjalnej strony internetowej z niezwykłym audio przewodnikiem po naszym reprezentacyjnym szlaku.    


Klub Wooultura zaprasza na koncerty zespołów mona polaski i Nowomowa, które odbędą się 10 grudnia 2021


Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na wieczór sylwestrowy z polskimi komediami. Sylwester rozpocznie się na Małej Scenie spektaklem „Tańczący z gwiazdami” w reżyserii Michała Walczaka – spektakl w ramach projektu „Sylwester dla bezrobotnych”. Następnie na Dużej Scenie widzowie obejrzą „Dobrą zmianę” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego. Na widzów czeka także lampka szampana, poczęstunek i wiele atrakcyjnych nagród niespodzianek. 


Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów w Klubie Wytwórnia


„Muzyka poszukuje, muzyka odkrywa, muzyka daje i wreszcie - muzyka zabiera. Chwalmy ją każdego dnia albowiem - może sprowadzić na nas swój gniew. Muzyka jest surowa, ale równocześnie niezwykle sprawiedliwa. Dlatego radujmy się z każdego dnia, z każdego razu, gdy jej kojące struktury przenikają nasze uszy i daje nam uczucie rytmicznego absolutu. 4 grudnia zbierzmy się wszyscy w pubie Ignorantka i celebrujmy płynący rytm życia - wspólnie!” – piszą organizatorzy koncertu.   


Załóż okulary 3D i wybierz się w podróż po świecie sztuki.


Lista łódzkich kawiarni


KEJA PUB zaprasza na wspaniałą zabawę andrzejkową z udziałem prawdziwej wróżki!  


Łódź parki i zieleńce - lista


Impreza od tancerzy dla tancerzy i dla wszystkich osób, które cenią dobrą zabawę!  


Łódzkie Centrum Dialogu zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Otwarta Łódź // Otwarte kino” organizowaną we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim! W instytucji im. Marka Edelmana odbywać się będą pokazy filmów z kinematografii światowych, połączone z dyskusjami. W tym roku obejrzeć można głośne i nagradzane filmy z Indii, Rosji, Ukrainy, Afryki, Niemiec i wielu innych krajów.  


Happysad w łódzkiej Wytwórni. 


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca