Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Ruszył nabór do tegorocznej edycji ANIMARKT Pitching 2021! 


Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album.


Targi rzeczy wszelakich powstają dzięki sąsiedzkiemu wsparciu: życzliwości Ogrodowej 8 oraz łączniczki Barbary z inicjatywy oddolnej Krzyżówka.


Niebostan serdecznie zaprasza na legendarną niebostańską imprezę, po raz pierwszy w tym sezonie! BAŁKAŃSKI KOCIOŁ powraca!


Wielkimi krokami zbliża się Light Move Festival. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?


  Zobacz legendarny występ grupy Oasis na dużym ekranie! Retransmisja kultowych koncertów Oasis w Knebworth we wrześniu w MULTIKINIE w Łodzi!


                                                          Tradycji staje się zadość i również w tym roku, w ostatni weekend września, w Łodzi odbędzie się Festiwal Światła. Między 24 a 26 września łódzkie budynki, parki oraz place miasta zostaną rozświetlone przez zachwycające projekcje i iluminacje tworzone przez międzynarodowych artystów.     


   NOWA DATA!  24 września w Monopolis zagra Muniek i Przyjaciele. To połączenie, to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love, podczas których towarzyszą mu: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.    


P29 gorąco zaprasza 17 września na drugą edycję cyklu imprez "Boogie House" od Potok Funka. Jak i obiecaliśmy, drugi raz będzie jeszcze mocniejszym.


"Co by się nie działo, przynajmniej raz w życiu musisz wybrać się na Oops'y" - Britney Spears, koloryzowane.  


W Łodzi znajduje się kilkaset pubów i klubów! Sprawdź lokalizację najważniejszych z nich:


Nocny Kochanek w Łodzi! 


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca