Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Rozrywka

Legendarna grupa Slipknot wystąpi w Polsce, a dokładnie w łódzkiej Atlas Arenie!   Gościem Specjalnym wydarzenia: BEHEMOTH!


Podczas tego Sylwestra w Łodzi z pewnością nie będziecie się nudzić. Poniżej znajdziecie listę imprez zorganizowanych przez Łódzkie lokale:


Legenda polskiego bluesa z Maciejem Balcarem powraca do Wytwórni! Zagrają już 31 Stycznia w Łodzi!   


Good Vibes Only to impreza jakiej nie było jeszcze w Łodzi. W klubie DOM usłyszycie brzmienia, których długo nie zapomnicie. 


Macie już plany na Sylwestra? Jeśli nie to koniecznie wpadajcie do Foto Cafe 102 i Na Górze, czeka Was niezapomniana impreza! 


Piotrkowska 217  już nigdy nie będzie taka sama….  29 lutego -  1 marca 2020 roku poczujecie się jak Charlie w fabryce czekolady, kiedy w klimatycznych przestrzeniach Hali Odlewnia na Piotrkowskiej  217 pojawią się producenci czekolady i słodyczy z Polski i z zagranicy, którzy  zachwycą Wszystkich wyborem kolorowych pralin i różnorodnością czekoladowych tabliczek.


Upiorne dekoracje, wyjątkowy klimat i niepowtarzalne wrażenia saunowe - to wszystko już w czwartek w Strefie Saun na Fali.


Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: "Obywatel Jones", "Van Gogh. U bram wieczności", "Bóg istnieje, jej imię to Petrunia".


Modelki przechadzające się w blasku wieży Eiffla, w rytm muzyki Edith Piaf w wersji elektro, a do tego wielkie nazwiska świata mody: Gosia Baczyńska, Agata Wojtkiewicz, Maison Anoufa. Tegoroczna edycja wielkiego święta mody – Manufaktura Fashion Week upływać będzie pod znakiem francuskich inspiracji. Dodatkowo projektanci sporo uwagi poświęconą idei „No waste”.


Kasper, Exwookie, Akira i inni - skład którego nie trzeba przedstawiać, wystąpi razem na scenie już 2 listopada w klubie Soda Underground Stage


Labirynt Festiwal to wydarzenie, którego nie da się przegapić na klubowej mapie Łodzi. To zupełnie nowa formuła imprezy, gdzie na uczestników czeka kilka scen oraz gatunków muzycznych, reprezentowanych przez polskich i zagranicznych headlinerów, wszystko oprawione tematyczną scenografią na najwyższym poziomie!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca