Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kultura

Tomasz Groma posiada niezwykłą umiejętność widzenia emocji w zjawiskach otaczającego świata. Wrodzony talent poparty pracowitością pozwala zaprosić widza w tę swoistą grę emocji. To malarstwo pełne ekspresji i zachwytu pięknem otaczającego świata


Zwiedzanie czas zacząć. Muzeum Sztuki zaprasza na wystawę "Atlas nowoczesności".


W sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 10 zapraszamy na spotkanie z Scheiblerami. Zbiórka pod kaplicą grobową Scheiblerów na części ewangelickiej Cmentarza Starego w Łodzi przy ulicy Ogrodowej.


Łódzkie Spotkania Baletowe to taneczne biennale, które odbywa się w Teatrze Wielkim w Łodzi od 1968 roku i stało się największą i najbardziej prestiżową imprezą tego typu w Polsce i w Europie.


Zapraszamy na recital kabaretowy Artura Andrusa zatytułowany "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz, podczas którego w głównej mierze wybrzmią piosenki z ostatniego albumu o tym samym tytule.


Tradycyjnie przed świętami Łodzianie mogą zaczerpnąć inspiracji podczas Jarmarku Wielkanocnego. Poza tym tuż obok - na rynku Manufaktury zagościły tej wiosny 2 inne jarmarki - azjatycki oraz włoski.


Najsłodsze wydarzenie w roku, 10 dni degustacji niesamowitych deserów i najlepszej kawy czy Festiwal Czekolady i Kawy. Żaden łasuch nie przejdzie obojętnie obok takiego wydarzenia.


Studenci Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów zapraszają na wystawę prac studentów kierunku wzornictwo.


Prawdziwa gratka dla fanów kinematografii i nie tylko. Odwiedźcie wyjątkową wystawę i poczujcie się jak na planie filmowym.


Festiwal co roku zyskuje na popularności. Nareszcie znamy już zarówno datę, jak i program wydarzenia. zobaczcie, co organizatorzy przygotowali dla Was na tegoroczną edycję!


Na stulecie niepodległości Narodowe Centrum Kultury Filmowej wraca na wschód II Rzeczypospolitej. Do Wilna, gdzie powstała pierwsza prywatna szkoła filmowa; do Lwowa, gdzie na Uniwersytecie Jana Kazimierza Roman Ingarden, Bolesław W. Lewicki i Zofia Lissa snuli plany założenia akademickiego filmoznawstwa; do grodzieńskich iluzjonów, których właściciele jeździli do Ameryki po komedie Chaplina.


Choć utwory w tym koncercie reprezentują twórczość różnych krajów i epok, jest coś, co je łączy: tematyka nawiązująca do zdobiących świątynie prac plastycznych o tematyce religijnej. Zapraszamy do Filharmonii Łódzkiej!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca