Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kultura

Wyjątkowe wydarzenie w Centralnym Muzeum Włókiennictwa - z okazji 215. rocznicy urodzin Ludwika Geyera w Białej Fabryce odbędzie się szereg warszatów, wykładów oraz koncert zespołu Opoczno. 


Koncert noworoczny nie tylko dla fanów przygód Jamesa Bonda. 5 stycznia wybierzcie się do Filharmonii Łódzkiej posłuchać największych filmowych przebojów. 


MS1 zaprasza na jednyne kuratorskie oprowadzanie Jarosława Suchana, dyrektora ms, po wystawie "RH Quaytman. Słońce nie porusza się. Rozdział 35".


„EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi połączyło siły z DC Entertainment, Warner Bros. Consumer Products oraz Art Ludique – Le Musée, by po raz pierwszy w tej części Europy zaprezentować „Sztukę DC. Świt superbohaterów” – jedyną w swoim rodzaju wystawę, która celebruje bogatą historię DC, jej unikatową mitologię oraz takie ikoniczne postaci jak Superman, Batman, Wonder Woman i Joker. Na wystawie znajdzie się blisko 200 oryginalnych kart komiksów, około 300 wstępnych szkiców oraz grafik koncepcyjnych do filmów, jak też wybór oryginalnych filmowych kostiumów i rekwizytów.


W Muzeum Fabryki pojawi się niezwykła wystawa, która opowie o początkach masowej produkcji odzieży damskiej przełomu XIX i XX wieku. Wystawa powstanie na podstawie książki Przemysława Farysia „Konfekcja damska 1800-1914. Produkcja – wzornictwo – handel.” – wydanej przez WFW, 2019. Wystawa będzie jednocześnie promocją tego wydawnictwa. Książka jest kolejną monografią dr Przemysława Farysia z zakresu historii ubioru.


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: Dziura w głowie, Nieplanowane.


Różne punkty widzenia, branże, zderzenia. Zaburzenie w tkance miasta Łodzi. Zamieszamy i zmieszamy różne wartości i działania tworząc idealną miksturę, dzięki której młodzi zechcą rozwijać się i działać w Łodzi.


Za oknami piękna pogoda, Zielona Łódź zaprasza na spędzanie czasu na świeżym powietrzu!


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: Ikar. Legenda Mietka Kosza, Portret Kobiety w Ogniu.


Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: Boże Ciało, Wysoka Dziewczyna, Synonimy, Gordon i Paddy.


Najmłodszych łodzian w wieku 3-12 lat zachęcamy do odwiedzenia Teatru Piccolo w październiku. Oto program teatru:


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca