Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kultura

Obchody 75. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto, czyli 8 dni spotkań, koncertów, spektakli, wystaw, spacerów.


W każdą niedzielę w Parku Źródliska odbywają się letnie koncerty na które zaprasza Zarząd Zieleni Miejskiej.


Ponad trzydzieści jasnych punktów na mapie trzydniowego festiwalu, nowa trasa, umożliwiająca poznawanie odnowionych przestrzeni w centrum Łodzi, rekordowa reprezentacja artystów zagranicznych czy monumentalna świetlista brama nad ulicą Traugutta – organizatorzy Light.Move.Festival. zdradzają pierwsze szczegóły programu oraz zapraszają pianistów z całego kraju, by własną grą na fortepianie stworzyli niepowtarzalną iluminację cerkwi św. Aleksandra Newskiego.


Kino Charlie od piątku zaprasza na gorące premiery!


Kulturalny sierpień – półmetek wakacji w Łodzi, atrakcje dla małych i dużych. Lato w mieście nie musi oznaczać nudy. Na sezon ogórkowy na pewno nie narzekają Instytucje Kultury, bo wakacyjny kalendarz kulturalny pęka w szwach.


W najbliższą niedzielę w altanie w Parku Źródliska pojawi się orkiestra bałkańska „Urwani z Wesela”. Na koncerty zapraszają: Zarząd Zieleni Miejskiej w ramach projektu „Zielona Łódź” i Akademia Muzyczna w Łodzi.


Kino Charlie od piątku zaprasza na gorące premiery!


Obchody 595. Urodzin Łodzi nie mogłyby odbyć bez odwiedzin Piotrkowskiej, najsilniej kojarzonej z naszym miastem ulicy. Przed wieczornymi koncertami w ramach 596. Urodzin Łodzi, ul. Piotrkowska zapełni się atrakcjami dla mieszkańców.


50 lat temu cały świat usłyszał zdanie, które zmieniło wszystko. „To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości“ - stwierdził Neil Armstrong w bezpośredniej transmisji telewizyjnej swojego pierwszego kroku na Księżycu.


Poczuj wakacje w kinie Charlie - co tydzień czekają na was nowe seanse.


Wakacje trwają w najlepsze a kino Charlie nie zwalnia tempa z premierami!


Murale stały się znakiem rozpoznawczym Łodzi i atrakcją turystyczną przyciągającą turystów do naszego miasta. Właśnie powstaje kolejny u zbiegu ulic Kilińskiego i Północnej. „Horror Vacui” Macieja Walczaka to komiks na ścianie.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca