Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kultura

Od piątku, kino Charlie zaprasza na trzy premiery filmowe: OSZUSTKI, KOBIETA IDZIE NA WOJNĘ, PETRA. W ramach pokazów przedpremierowych wyświetlony zostanie najnowszy film Danny’ego Boyle’a – YESTERDAY.


Jedną z wakacyjnych propozycji Kina Przytulnego będzie OPERA ZA 5 ZŁOTYCH, prezentowana w lipcowe i sierpniowe poniedziałki o godz.17.30. Wybitne dzieła słynnych kompozytorów w wykonaniu najlepszych zespołów operowych świata oraz niska cena będą wystarczającą zachętą do wybrania się do kina w tegoroczne wakacje.


Waldemar Presia, zmarły trzy lata temu aktor łódzkiego Teatru Lalek Arlekin, będzie uhonorowany przez miasto Łódź i łodzian. We wtorek, 18 czerwca o godz. 14.00 jeden ze skwerów w centrum miasta, tuż obok domu aktora i nieopodal teatru, zostanie oficjalnie otwarty i nazwany jego imieniem.


Kino Charlie zaprasza na letnie premiery tego tygodnia!


Choć większość teatrów w kraju prezentuje ostatnie spektakle w czerwcu i zaczyna przerwę urlopową, Teatr Powszechny w Łodzi - jak co roku - zaprasza łodzian na spektakle również w wakacje. Bilety w wakacyjnych cenach już w sprzedaży!


Muzeum Miasta Łodzi przedstawiło plany na czerwiec. Z pewnością na brak atrakcji nie możemy narzekać.


Wyjątkowe pokazy krótkometrażowych filmów, pochodzących z bogatych zbiorów Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi. Dzięki najnowszym możliwościom technicznym, wszystkie materiały są cyfrowo odrestaurowane.


Oprócz licznych premier, kino Charlie przygotowało specjalną ofertę w ramach sobotniej Nocy Muzeów.


Wyjście do muzeum jest zawsze dobrym pomysłem! Po raz kolejny macie możliwość spędzenia weekendu w najlepszych łódzkich muzeach. Noc muzeów 2019 w Łodzi już 18-19 maja.


Już 12 maja rozpocznie się największe święto łódzkich seniorów. Miasto przygotowało specjalne informatory, w których znajdziecie program tego wydarzenia.


Kino Charlie nie próżnuje! Sprawdźcie jakie premiery filmowe czekają nas w maju.


Tomasz Groma posiada niezwykłą umiejętność widzenia emocji w zjawiskach otaczającego świata. Wrodzony talent poparty pracowitością pozwala zaprosić widza w tę swoistą grę emocji. To malarstwo pełne ekspresji i zachwytu pięknem otaczającego świata


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca