Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kultura

Wyjątkowe pokazy krótkometrażowych filmów, pochodzących z bogatych zbiorów Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi. Dzięki najnowszym możliwościom technicznym, wszystkie materiały są cyfrowo odrestaurowane.


Oprócz licznych premier, kino Charlie przygotowało specjalną ofertę w ramach sobotniej Nocy Muzeów.


Wyjście do muzeum jest zawsze dobrym pomysłem! Po raz kolejny macie możliwość spędzenia weekendu w najlepszych łódzkich muzeach. Noc muzeów 2019 w Łodzi już 18-19 maja.


Już 12 maja rozpocznie się największe święto łódzkich seniorów. Miasto przygotowało specjalne informatory, w których znajdziecie program tego wydarzenia.


Kino Charlie nie próżnuje! Sprawdźcie jakie premiery filmowe czekają nas w maju.


Tomasz Groma posiada niezwykłą umiejętność widzenia emocji w zjawiskach otaczającego świata. Wrodzony talent poparty pracowitością pozwala zaprosić widza w tę swoistą grę emocji. To malarstwo pełne ekspresji i zachwytu pięknem otaczającego świata


Zwiedzanie czas zacząć. Muzeum Sztuki zaprasza na wystawę "Atlas nowoczesności".


W sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 10 zapraszamy na spotkanie z Scheiblerami. Zbiórka pod kaplicą grobową Scheiblerów na części ewangelickiej Cmentarza Starego w Łodzi przy ulicy Ogrodowej.


Łódzkie Spotkania Baletowe to taneczne biennale, które odbywa się w Teatrze Wielkim w Łodzi od 1968 roku i stało się największą i najbardziej prestiżową imprezą tego typu w Polsce i w Europie.


Zapraszamy na recital kabaretowy Artura Andrusa zatytułowany "Sokratesa 18" z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz, podczas którego w głównej mierze wybrzmią piosenki z ostatniego albumu o tym samym tytule.


Tradycyjnie przed świętami Łodzianie mogą zaczerpnąć inspiracji podczas Jarmarku Wielkanocnego. Poza tym tuż obok - na rynku Manufaktury zagościły tej wiosny 2 inne jarmarki - azjatycki oraz włoski.


Najsłodsze wydarzenie w roku, 10 dni degustacji niesamowitych deserów i najlepszej kawy czy Festiwal Czekolady i Kawy. Żaden łasuch nie przejdzie obojętnie obok takiego wydarzenia.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca