Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kultura

Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: Boże Ciało, Wysoka Dziewczyna, Synonimy, Gordon i Paddy.


Najmłodszych łodzian w wieku 3-12 lat zachęcamy do odwiedzenia Teatru Piccolo w październiku. Oto program teatru:


Spotkania autorskie, plenery literackie, prelekcje, dyskusje czy prezentacje wierszy - te i wiele innych atrakcji czekają na łodzian przez cały październik w czasie otwartych spotkań, na które zaprasza Grupa Literacka Centauro. Polecamy


55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. Rozpoczynają się 16. Międzynarodowe Triennale Tkaniny, które potrwają do 15 marca 2020r.


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: Joker, Czarny Mercedes, Kickbokserka, Van Gogh. U bram wieczności.


W dniach 4-6 października 2019 r., w godzinach 9.00-17.00 Ogród Botaniczny zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty", która odbędzie się w sali wystawowej Ogrodu przy ul. Retkińskiej 39/65.


W sobotę w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się niezwykły koncert poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich muzyków jazzwych.


Prawie 500 placówek w całym kraju zaprasza seniorów w pierwszy weekend jesieni. Do akcji włącza się również Miasto Łódź. Akcja odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend jesieni, od 27 do 29 września. Muzea, teatry, filharmonie, domy kultury, opery, galerie sztuki, biblioteki i inne placówki kulturalne zapraszają seniorów za darmo lub w cenie promocyjnej. Niektóre przygotowały na te dni specjalna ofertę.


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: (Nie)znajomi, Mowa Ptaków, Krewetki w cekinach, Nie obchodzi mnie czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy.


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: Parasite, Legiony, Dzięki Bogu, Obywatel Miłość.


Premiery Kina Charlie na nadchodzący tydzień: Piłsudski, Niezbędna Konieczność, Podziemie Nadziei.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca