Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kultura

Muzeum Kinematografii w Łodzi zaprasza na pierwszą część nowej wystawy stałej „Łódź filmowa”, która jest poświęcona rozrywkom z przełomu XIX i XX wieku oraz kinu do 1939 roku. Druga część – obejmująca okres od 1945 roku do współczesności – zostanie udostępniona zwiedzającym 30 września 2021 roku.  


Otwarcie II Polsko-Rosyjkiego Festiwalu Filmów Animowanych DIALOGI już wkrótce!  28 września na zainteresowanych czekają projekcje najlepszych animacji rosyjskich, o których opowie filmolog z Moskwy - Dina Goder, i wiele innych atrakcji.


Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych – festiwal teatralny, odbywający się w Teatrze Powszechnym w Łodzi od 1994 roku.   


Galeria Pop-up Ogrodowa8 w Łodzi zaprasza na otwarcie wystawy Michała Adamskiego „Pies o dwóch ogonach”.  


Zainteresowanych eco designem, lubiących eksperymentowanie i tworzenie w zgodzie z naturą, Biblioteka Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi  zaprasza na spotkanie z Aleksandrą Bystry, autorką książki „Dzikie Barwy” o naturalnym barwieniu tkanin.


Dynamiczny charakter współczesnego świata sprawia, że mapy i atlasy szybko tracą na aktualności. Dlatego potrzebujemy nowych, które będą zachęcać do poszukiwań nieodkrytych jeszcze znaczeń, doświadczeń i emocji. Pierwsza prezentacja wystawy Atlas nowoczesności stanowiła zaproszenie do wyprawy po ścieżkach, które prowadziły od źródeł nowoczesnego świata do współczesności. W nowej odsłonie proponujemy publiczności samodzielne wytyczenie tras w kontekście wyzwań przyszłości.


EC1 Łódź zaprasza na oprowadzanie śladami gwiazd teledysku "I Ciebie też, bardzo".


Już w najbliższą sobotę w Klubie Konkret w ramach Festiwalu Łodzi 4 Kultur odbędzie się wyjątkowy koncert. Wstęp na wydarzenie jest wolny.   


Dla małych i dużych, łodzian i gości, fanów żywiołowych melodii, tanecznych rytmów i radosnej zabawy podczas międzypokoleniowego pikniku w ostatnim dniu Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2021 przygotowano mnóstwo atrakcji! Koncert, warsztaty, zabawy, darmowe lody i wata cukrowa! Widzimy się w Parku Ocalałych 18 września.


Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zaprasza dzieci i młodzież, wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami, wujkami, ciociami czy innymi dorosłymi opiekunami do udziału w iście ciekawej rodzinnej grze miejskiej "ŚLADAMI TEATRÓW".   


W weekend 18 i 19 września Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi będzie można zwiedzić za złotówkę! Dodatkowo muzeum przygotowało cykl wydarzeń towarzyszących – wykład, warsztaty i oprowadzania, a to wszystko z okazji finału ósmej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.  


  Centrum Kultury Młodych w Łodzi serdecznie zaprasza  18 września w godzinach 14 - 18 na skwer H. Dubaniewicza  (boisko przy Kościele św Łukasza przy ul. Strycharskiej w Łodzi) na piknik MIX KULTURALNY. Będzie multikulturowo, kolorowo i energetycznie! Każdy znajdzie coś dla siebie! Będą występy artystyczne, warsztaty edukacyjne, konkursy i animacje dla całych rodzin!  


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca