Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Puby i Kluby w Łodzi

Nowy termin koncertu KULT w łódzkiej Wytwórni:


Ekipa O! impro zaprasza na cykliczne Jamy O! Impro! - na scenie Niebostanu, w każdą środkową środę miesiąca. Jamy impro to comiesięczne szaleństwo, okazja do wyżycia się na scenie, rozwinięcia swoich improwizacyjnych skillów, lub nauczenia się ich podstaw. To doskonała zabawa zarówno dla tych, którzy chcą zaistnieć na scenie, jak i dla tych z Was, którzy chcą pozostać tylko widzami.


Koncert dobroczynny w Klubie Wooltura.


Ekipa O! impro zaprasza na cykliczne Jamy O! Impro! - na scenie Niebostanu, w każdą środkową środę miesiąca. Jamy impro to comiesięczne szaleństwo, okazja do wyżycia się na scenie, rozwinięcia swoich improwizacyjnych skillów, lub nauczenia się ich podstaw. To doskonała zabawa zarówno dla tych, którzy chcą zaistnieć na scenie, jak i dla tych z Was, którzy chcą pozostać tylko widzami. To również szansa na poimprezowanie w gronie, które łączy wspólna pasja oraz w miejscu, które od lat wspiera wszystkie artystyczne formy spędzania wolnego czasu.


KiJ zaprasza na stand-up Adama Sobańca.


Brak planów w dzień zakochanych? KIJ pub znalazł rozwiązanie aby każdy mógł ten wieczór spędzić w dobrym towarzystwie. W nawiązaniu do tego romantycznego dnia przedstawione zostaną historie o miłości - jednak z nutą grozy! 


Klub Wytwórnia zaprasza na trasę promującą album “Mogło być nic” – część II


Klub Wytwórnia zaprasza na “Jezioro Łabędzie” w wykonaniu rosyjskiego baletu, które jest obowiązkową pozycją dla wszystkich entuzjastów sztuki, piękna i wzruszeń.


KiJ w Łodzi zaprasza na koncert zespołu Klub Abecadła.


Klub Wytwórnia zaprasza na premierę najnowszego programu Mateusza Sochy – „Ile Można?”


Wyjątkowy głos, kobieca autentyczność i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca