Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

Chodź z nami po Łodzi, czyli Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jak co roku włączamy się w obchody Europejskiego Tygodnia Mobilności. Przygotowaliśmy piesze wycieczki, promocję komunikacji miejskiej i specjalne znaki dla rowerzystów, a w dniu bez samochodu, darmową komunikację miejską dla łodzian.


W niedzielę, 8 września, o godz. 10:30 w dziewięciu miastach, w tym w Łodzi, wystartuje Poland Business Run – największa w kraju charytatywna sztafeta biegaczy.


Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy i Miejską Areną Kultury i Sportu już po raz czwarty organizuje Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego.


Czy ulica Włókiennicza zmieni się w Woonerf? Kiedy zakończą się prace i kto je wykona?


Projekt dla kobiet chcących rozpocząć naukę pływania, sfinansowany z Miejskiego Programu Mikrograntów. Oby więcej takich projektów!


Famuły przy Ogrodowej mają być wizytówką Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej w zakresie rewitalizacji Łodzi. Miejsce to będzie oferowało unikatowe przestrzenie dla prowadzenia biznesu oraz atrakcyjne apartamenty zlokalizowane w samym centrum miasta.


Studenci z całej Polski zaprezentują autorskie prototypy gier komputerowych i środowisk wirtualnych podczas finału 11. Ogólnopolskiego konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych organizowanego przez Wydział Fizyki Technicznej Informatyki Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej (FTIMS PŁ). Konkurs będzie okazją do spotkania z liderami, programistami, grafikami, projektantami poziomów, jak również artystami koncepcyjnymi, muzykami, dźwiękowcami i projektantami interfejsów.


Łodzianie złożyli ponad 1400 wniosków do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. To niewiele mniej niż w rekordowej czwartej edycji budżetu obywatelskiego w Łodzi.


To propozycja dla osób z obszaru rewitalizacji oraz tych, którzy musieli przeprowadzić się do innej części Łodzi w związku z prowadzoną rewitalizacją. Mamy do wydania 2 mln zł. Ruszył nabór osób zainteresowanych taką formą wsparcia.


Już jest pełna agenda tegorocznej edycji największego festiwalu dla influencerów w Polsce - See Bloggers Łódź! Kto wystąpi na scenach i jakie tematy zostaną poruszone?


Robot, który zadba o nasze rośliny doniczkowe, łazik zdolny poruszać się w niedostępnym terenie czy innowacyjny kwas pozyskiwany z liści, który może wspomagać leczenie cukrzycy – to tylko niektóre z 32 projektów, które będą walczyć w Regionalnym Konkursie Naukowym E(x)plory 2019 w Bionanoparku.


Uwierzycie, że już w najbliższą sobotę Manufaktura obchodzi swoje 13 urodziny? Z tej okazji nie może zabraknąć koncertów i wyjątkowych atrakcji.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca