Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

Już w ostatni weekend stycznia w Łodzi odbędzie się pierwszy w tym roku Wege Festiwal! Będzie to miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To nie tylko dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.


Noc Sushi to dla wszystkich miłośników japońskiej kuchni... pozycja obowiązkowa! A że poprzednia edycja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, Łodzianie doczekali się kolejnej edycji.


Wypatrując w tym roku pierwszej gwiazdki warto poszukać także Komety 46P/Wirtanen, która będzie tego wieczoru widoczna na niebie w pobliżu Kapelli. Specjaliści z Planetarium EC1 chętnie wyjaśnią jak prowadzić takie obserwacje. Zpraszają na pokazy i prelekcje do najnowocześniejszego planetarium w Polsce!


Progress Accounting Competition jest konkursem z rachunkowości organizowanym przez studentów i z myślą o nich. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.


Świąteczny klimat czuć już nie tylko na Piotrkowskiej, ale i w Manufakturze! Przygotowania do świąt będą jak co roku intensywne. Zobaczcie, co nas czeka w grudniu w manu!


Czy wszystko co dobre musi trwać za krótko? Na przykład mikołajki… Spróbujemy jednak temu zaradzić! W EC1 można je obchodzić na przykład od czwartku do niedzieli!


W związku ze zbliżającymi się najpiękniejszymi w polskiej tradycji Świętami Bożego Narodzenia Ogród Botaniczny zaprasza na wystawę, jak co roku poświęconą roślinom towarzyszącym nam podczas tych wyjątkowych, rodzinnych Świąt.


Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” po raz kolejny zaprasza na łódzkie obchody Tygodnia Edukacji Globalnej. Ramen Festiwalu w łódzkich restauracjach po raz trzeci Łódź już po raz trzeci stanie się polską stolicą ramenu.


Jesteś w szkole średniej lub już na studiach? Interesujesz się rozwojem osobistym albo chciałbyś się w końcu nauczyć czegoś, co pomogłoby w nauce? Jeśli tak, to konferencja KOMPAS jest czymś na Ciebie! Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na niezwykle ciekawe wydarzenie pod naszym patronatem.


W październiku w Łodzi nie wieje nudą. Port Łódź najlepiej o tym świadczy. Zobaczcie, co dzieje się w najbliższym miesiącu.


Igrzyska Wolności to spotkanie ludzi ciekawych świata i głodnych nowych idei. To dyskusja o najważniejszych wyzwaniach przed jakimi stoją społeczeństwa Zachodu w XXI wieku.


TattooDays.pl to cykl największych festiwali tatuażu i muzyki w Polsce. Dzięki udziałowi najlepszych Artystów z Polski, Europy i oddalonych zakątków świata oraz wsparciu czołowych europejskich Supplier'ów z edycji na edycję rośnie prestiż i znaczenie organizowanych przez nas konwencji tatuażu.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca