Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

W tym roku Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi obchodzi 80-te urodziny. Z tej okazji Jubilat zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 26.08, w godzinach 10-17.


25-26 sierpnia Centrum Handlowe Tulipan zaprasza na zjazd food trucków. Na terenie Centrum pojawi się kilkanaście mobilnych restauracji z bardzo szeroką ofertą gastronomiczną.


Dużo kolorowych baniek mydlanych w powietrzu, mnóstwo świetnej zabawy i uśmiechniętych ludzi. Tak, to własnie festiwal baniek mydlanych! Tego wydarzenia nie może zabraknąć na waszej liście!


500 sztafet, czyli 2500 biegaczy wystartuje 2 września w piątej edycji akcji Poland Business Run w Łodzi. Wśród ambasadorów są piłkarze Widzewa, siatkarki Budowlanych, Polski Związek Piłkarzy, łódzcy lekkoatleci i trenerzy - Martyna Bielawska i Tomasz Osmulski


Zakup, dostawa, montaż nowych łóżek intensywnego nadzoru z osprzętem dla oddziałów: położniczego i ginekologicznego szpitala Centrum Medycznego im. dr. L. Rydygiera.


Kiedy latem temperatura w mieście wzrasta, popularnością cieszy się asortyment przynoszący ochłodę i orzeźwienie. Lody, synonim wakacji, od dawna stanowią najbardziej pożądany produkt sezonu i można je kupić w wielu punktach gastronomicznych na ul. Piotrkowskiej. Wraz z powiększeniem się grona konsumentów ceniących sobie naturalną żywność, sprzedawcy coraz częściej oferują nam produkty określane terminem lody rzemieślnicze lub tradycyjne.


Strefa Rekreacji w Parku na Zdrowiu to miejsce, które z roku na rok rozwija się dzięki Budżetowi Obywatelskiemu. W tym roku rozpoczęła się budowa Wzgórza Trzech Wież.


Tydzień w całości poświęcony wyjątkowemu smakowi kawy... Ta edycja trafiła również do Łodzi! W ciągu kilku dni Łodzianie będą mieli okazji poszukać najlepszej kawy w Łodzi w cenie 7 zł i spróbować specjalnie przygotowanego deseru w ramach święta kawy!


Zapraszamy na konferencję Polish Scientific Networks! W dniach 21-23 czerwca w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. Pomorska 247/249) odbędzie się kolejna edycja konferencji Polish Scientific Networks, której organizacja razem z Polską Akademią Nauk przypadła w tym roku Uniwersytetowi Medycznemu w Łodzi.


Największe wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w cenntrum Polski - w Łodzi! 23-24 czerwca 2018 wschodzące gwiazdy internetu spotkają się ze swoimi idolami, aby rozszerzyć swoją wiedzę o budowaniu swojego wizerunku w świecie biznesu.


W czerwcu możecie liczyć na moc atrakcji w Ogrodzie Botanicznym! Szczególnie warta uwagi jest impreza plenerowa poświęcona ziołolecznictwu, na której można uzyskać wiele cennych informacji o wykorzystaniu ziół w medycynie naturalnej.


W pięknej zielonej części Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrowie na ekskluzywnej inwestycji Apartamenty Zdrowie w sobotę 16 czerwca (w godzinach 12.00-18.00) oraz niedzielę 17 czerwca (w godz. 10.00-16.00) odbędą się Dni Otwarte!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca