Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

10.06.2018 w godzinach 11-16 w Vera Sport (ul. Siewna 15) odbędzie się bezpłatny Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia organizowany przez sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse.


W dniach od 8 do 10 czerwca 2018 r. Ogród Botaniczny zaprasza do Palmiarni na wystawę pt. „Litopsy i inne sukulenty Afryki”.


14 czerwca w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi odbędzie się kolejna edycja konferencji Kurs na HR. Jest to ogólnopolski cykl spotkań środowisk biznesowego, naukowego i samorządowego, na których podejmowane są najbardziej istotne zagadnienia związane z lokalnym rynkiem pracy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.


W tym roku świętujemy jubileusz piętnastolecia istnienia Festiwalu Dobrego Smaku. W tym roku festiwal będzie trwał pięć dni, a nie jak zawsze cztery - od 6 do 10 czerwca. Tematem tegorocznego wydarzenia są Kuchnie Narodowe. Będzie to okazja, aby poznać smaki wielu kuchni: japońską, gruzińską, śródziemnomorską, oczywiście polską i wiele innych.


Perfekcyjnie wysmażony kotlet, chrupiące warzywa, intrygujące dodatki i aromatyczne sosy zamknięte w puszystej bułce. Na tak przyrządzone, fantazyjne burgery zaproszą łodzian restauracje w ramach pierwszego Łódzkiego Festiwalu Burgerów, który rozpocznie się 24 maja.


Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było! Pod koniec maja - niezwykłe widowisko dla małych i dużych. Wyniki konkursu dostępne na naszym facebooku!


Tegoroczna łódzka Noc Muzeów 2018 odbędzie się w nocy z 19 na 20 maja 2018. Podczas jednej nocy będzie można bezpłatnie zwiedzać łódzkie muzea i wiele innych instytucji kulturalnych. Uczestnicy mogą spodziewac się licznych atrakcji przygotowanych przez instytucje. Organizatorzy serdecznie zapraszają!


Kamil Bednarek, O.S.T.R i Strachy na Lachy, skoki na bungee, tunel aerodynamiczny, ekstremalne karuzele, rycerze, Glinoludy i postacie z bajek. To tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Manufakturę z okazji 12. urodzin. Świętowanie rozpocznie się w piątek 18 maja i potrwa do niedzieli.


Zapraszamy już 26-27.05 wszystkich przyszłych i obecnych rodziców z dziećmi na największe w województwie łódzkiem targi babyTIME!


W dniach 11 - 13 maja Palmiarnia Ogrodu Botanicznego w Łodzi zaprasza na wystawę „Ptaki egzotyczne”. Przeżyj dzień w tropikach!


12 i 13 maja 2018 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich Centrum Nauki i Techniki EC1 chce pokazać łodzianom wspaniałe przestrzenie zabytkowej elektrowni, która w całkiem nowej roli wróciła właśnie do życia. Organizatorzy zapraszają do ciekawego spędzenia majowego weekendu!


Z okazji Narodowego Dnia 3 Maja Urząd Miasta Łodzi zaprasza wszystkich łodzian na uroczystą mszę świętą w Archikatedrze Łódzkiej oraz uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca