Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

Tegoroczna majówka na pewno nie będzie nudna! Dla wszystkich, którzy jeszcze nie są pewni w jaki sposób wykorzystać czas wolny, łódzkie instytucje miejskie przygotowały ciekawe oferty zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.


Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź przygotowało imprezę ekologiczną, która odbędzie się 20 kwietnia w godzinach 10-13, na parkingu przed Halą Sportową MOSiR (od strony al. Politechniki).


Dziś rozpoczyna się wyjątkowy czas dla restauracji i gastronomii - V edycja łódzkiego Festiwalu Najlepszych Restauracji!


Łódź Young Fashion to współtworzone przez miasto Łódź oraz Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi wydarzenie promujące młodych, obiecujących kreatorów mody z całego świata. Sukces pierwszej edycji imprezy zadecydował o podpisaniu przez organizatorów umowy na jej kolejną realizację. Miasto przeznaczyło na ten cel 821 000 zł brutto. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o tegorocznej edycji.


Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO to jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Targi FVF dają swoim rozmachem możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem fotograficznym, filmowym i video, ale także nawiązania kontaktów z firmami i ludźmi, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie nowych technologii.


Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych wystrojem wnętrz na święto architektury i designu Targi Home Design. Impreza odbędzie się w dniach 21 – 22 kwietnia 2018 r. w Atlas Arenie w Łodzi.


Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią Wielkanoc. Na ulicy Piotrkowskiej będzie można przygotować się do świąt podczas kilkudniowego jarmarku. Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z programem wydarzeń.


Już pod koniec marca będziecie mieli okazję wziąć udział w kolejnej edycji konferencji biznesowej EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie. Zatem jeżeli zdajecie sobie sprawę z tego jak ważny jest prawidłowy przepływ informacji i zarządzanie dokumentami w przedsiębiorstwie, to nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu i koniecznie zapoznajcie się z informacjami poniżej!


Szukacie pysznych i zdrowych produktów? Odwiedźcie Jarmark w Porcie Łódź, na którym od 22 do 25 lutego w pobliżu sklepu Saturn będzie można zakupić regionalne smakołyki.


Organizatorzy projektu zapraszają pracodawców – fundatorów staży do współpracy w tegorocznej edycji projektu stażowego „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne 2018” organizowanego w ramach programu „Młodzi w Łodzi”.


Światowy Dzień Kota co roku gromadzi w Galerii Łódzkiej mnóstwo „kocich” wielbicieli. W tegorocznej edycji wezmą udział same „gwiazdy estrady”. Klienci Centrum zobaczą finał Gali Super Kot 2017, a także wybiorą Kota Publiczności. Dodatkowo dla pupili przygotowano smakołyki, akcesoria i zabawki. Dla najmłodszych nie lada gratką będzie malowanie buziek.


Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy patronem medialnym wydarzenia karieta IT w Łodzi! Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca