Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Tag: monopolis

Tego lata, Monopolis zamieni się w prawdziwe centrum rozrywki, a amfiteatr – w cinema paradiso!  W każdy czwartek wakacji polecamy kino plenerowe w Monopolis.


  „Mistrz i Małgorzata Rockowy teatr” in pariete M. Bułhakow to kolejna, po kultowym spektaklu muzycznym „Łajza”, realizacja teatralna braci Pachulskich.  Twórcy „Łajzy” zaprezentują „Mistrza i Małgorzatę” na deskach Sceny Monopolis w sposób, w jaki nikt dotychczas tego nie uczynił.


DOBRY WIECZÓR Z PAKOSIŃSKĄ


"Mocna, obrazoburcza i bezkompromisowa historia, która jest jak bomba zrzuczona na łódzkie podwórko." GRUPATARTAK i ArtKombinat Scena zapraszają na wyjątkowy spektakl, który nikogo nie pozostawia obojętnym.


Teatr Komedii Impro zaprasza do Artkombinatu (Scena Monopolis) na “Historię twojego prezentu”.


Monopolis zaprasza Państwa do bajkowej Śnieżnej Krainy!


Monopolis zaprasza Państwa na Stand-up Piotra Bałtroczyka!


Łódzkie kompleksy fabryczne od dawna były znane w całej Polsce i nie tylko. W czołówce największych z nich, znajdują się zakłady Karola Scheiblera czy też kompleks fabryk przy ul. Ogrodowej niegdyś należący do Izraela Poznańskiego. Na trzecim miejscu widnieje Zespół Zakładów Przemysłu Spirytusowego "Monopol Wódczany", czyli współczesne Monopolis zlokalizowane przy ulicy Kopcińskiego 58/60. Dziś w budynkach starej fabryki odnajdziemy biura w loftowym stylu, restauracje, ośrodki kultury i wiele innych. Jaka jest historia tego miejsca? Co sprawia, że Monopolis jest tak wyjątkowe?  


Zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie, jakim jest spektakl "Żniwa" Polskiego Teatru Tańca.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca