Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Igor Herbut w Klubie Wytwórnia
Igor Herbut spontanicznie wyrusza w trasę̨ z solowym albumem „Chrust”. W Łodzi wystąpi 14 listopada o godzinie 20:00.
 

Ładowanie...
Pierwsza trasa, z tym bardzo przejmującym, szczerym, ważnym nominowanym do Fryderyka w kategorii ,,Muzyka Poetycka” albumem artysty.
 
Po nadzwyczajnie gorącym przyjęciu dwóch koncertów przedpremierowych we Wrocławiu i w Wieluniu- wokalista zdecydował się̨ zaprezentować́ materiał ze swojej wyjątkowej płyty - na żywo, w 9 miastach w Polsce. Na scenie Igorowi towarzyszyć́ będą̨ : Tomasz Świerk , Przemek Świerk , Piotr Kołacz oraz Tomasz „Hary” Waldowski .
 
Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, zeszklone oczy publiczności, wiedziałem, że musimy zagrać́ ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach. Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej”.
 
 Czarodziej, to Tomasz Sierotko, reżyser oświetlenia i scenograf odpowiedzialny wcześniej za wyprzedaną w kilka godzin solową trasę̨ pt. „Lwia część́”. 
„Byłem przy Igorze gdy pisał te utwory. Każde słowo, każdy dźwięk na tej płycie, to jakaś́ emocja, która wydarzyła się̨ w jego życiu naprawdę̨. Stąd nasza scena jest intymna, jest zaproszeniem do wyjątkowego świata Igora”.
 
Ci, którzy mieli już̇ okazję wysłuchać „Chrustu” na żywo - najczęściej pisali, że ten koncert to ukojenie dla duszy, błogość́ i podróż̇ w głąb własnych emocji. 
 
Bilety: https://sklep.ebilet.pl/17732923532771467
Ceny biletów: od 99 zł do 149 zł

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca