Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Pierwszy koncert Potato Stonks!

Już wkrótce Potato Stonks zagra swój pierwszy koncert. Debiut wybrzmi 28 października w Klubie Dom podczas Halloweenowego wieczoru. Warto podkreślić, iż wraz z innymi zespołami, Potato Stonks zagrają charytatywnie, a uzbierane pieniądze trafią do  stowarzyszenia Nomada, które od lat niezależnie działa na rzecz integracji społeczeństwa wielokulturowego. 
 

Ładowanie...
Zespół to inicjatywa 3 utalentowanych przyjaciół. 3 lata temu młodzi muzycy zaczęli spotykać się w celu, jak sami określają „bawienia się muzyką i improwizowania”.  Jakiś czas temu postanowili oficjalnie przedstawić swój zespół na nowo założonej stronie facebookowej. Na początku września tego roku poznaliśmy ich pod nazwą „Potato Stonks”. „Nazwa wzięła się z mema i tak zostało” – mówi jeden z członków zespołu. 
 
Na przestrzeni czasu zmienił się skład zespołu. Aktualny został zatwierdzony pod koniec wakacji i wchodzą w niego 4 osoby:
- wokalistka – Oliwia Osmolińska 
- Keyboard/bas – Hubert Polański 
- Perkusja – Szymon Janułajtys 
- Gitara – Jan Szustkiewicz
 
Ich muzyka to fenomenalne połączenie bluesa, rocka i jazzu.  O wyjątkowości Potato Stonks najlepiej przekonać się samemu. 

Wejściówka na koncert: 15zł
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca