Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polski Redneck x TRRIM. x Julia Mika w Klubie Wooltura
Klub Wooltua zaprasza na koncert/spotkanie muzyczne na którym wystąpią wyjątkowi artyści.
 

Ładowanie...
Kto się pojawi?

Polski Redneck - projekt za który odpowiedzialni są: Remigiusz „R3M1X” Patelak, Adrian „Taivan” Janicki oraz Kuba Dudek. Pomysł na fuzję trapu z country, bluegrassem, rockiem i innymi gitarowymi brzmieniami narodził się w 2020 roku jako alternatywa dla elektronicznego projektu TRRIM. Organizatorzy zapewniają, że będą się starać zarazić przybyłych klimatem i przekonać, że country to nie tylko odpust i amerykańskie disco polo.

TRRIM. - duet producencki: Remigiusz „R3M1X” Patelak i Adrian „Taivan” Janicki. Bardziej rapowo, bardziej elektronicznie - z wokalami i bez nich. Zagrają numery swoje oraz zaproszą na scenę artystów z którymi współpracowali.

Julia Mika - młoda, zdolna wokalistka, która próbuje też swoich sił w nawijaniu. Studiuje aktorstwo w Szkole Filmowej w Łodzi. W 2020 r. My Name Is New wytwórni Kayax wydało jej singiel "Dancing w sanatorium", a wiosną 2021 wydała swoją debiutancką, solową epkę "Kiksy".
Tego wieczoru zaprezentuje kilka utworów solowych oraz współtworzonych z TRRIM.

Inicjatorzy wydarzenia postarają się, żebyście poczuli, że uczestniczycie w tworzeniu tego eventu z na bieżąco. „ Nie chcemy tylko odegrać materiału. Chcemy, żeby było to dla Was spotkanie o którym z chęcią opowiecie znajomym, żebyście wyszli w świetnych humorach i poczuli, że muzyka to zabawa i nośnik energii. Mamy nadzieję, że widzimy się w Woolturze” – piszą w poście na Facebooku. 

WEJŚCIE: 10 zł
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca