Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Komety i Kisu Min w Woolturze
Klub Wooltura zaprasza na widowiskowy koncert. 

Ładowanie...
KOMETY
uznawane za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXl wieku, to warszawski zespół uformowany przez Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002.
Komety nagrały siedem płyt studyjnych i dwie koncertowe. Ich twórczość zjednała im fanów nie tylko w kraju, ale i za granicą. Zespół koncertował m.in. w Anglii, Szwecji, Niemczech i Meksyku, gdzie ukazał się anglojęzyczny album zawierający ich największe przeboje.
Pomimo kilkukrotnych zmian w składzie, nieodmiennie centralnym punktem, a zarazem znakiem rozpoznawczym Komet, pozostają głos i teksty Lesława, poetycko niejednoznaczne, często rozgrywające się w pejzażach Warszawy, stawiające go w gronie najwybitniejszych autorów swojego pokolenia.

KISU MIN
(esperanto: Pocałuj Mnie) to zespół grający alternatywny rock założony w 2016 roku w Łodzi. Tworzą go wokalistka Basia Ciupińska, gitarzystka Ola Sobańska, perkusistka Agata Pyziak oraz basista Michał Szafarz. Punkowe serce zmieszane ze słabością do Roxette i The Cure tak można w skrócie opisać styl ich utworów. Basia, Ola, Agata i Michał znają siłę dobrej melodii, a z drugiej strony czują, że zostali powołani na bunt - rock dla nich to ciągle żywa, najbardziej naturalna droga komunikacji. Nie chcą się wpasowywać w żadne trendy, nikomu podlizywać, mają gdzieś karierę i popularność.

Bilety:
1 pula 40 zł
Bilety w cenie 40 zł dostępne również na bramce w dniu koncertu.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca