Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Dwa Sławy - XV lecie zespołu / ŁÓDŹ
Klub Wytwórnia zaprasza Państwa na koncert łódzkiego duetu.

Ładowanie...
To już 15 lat, odkąd Astek i Rado Radosny rozpoczęli wyjątkowy projekt. Wyjątkowy, bo wiele z ich utworów towarzyszy na co dzień całej rzeszy oddanych fanów. Właśnie dla nich obaj Panowie zdecydowali, że taką rocznicę powstania Dwóch Sławów należy celebrować w wyjątkowy sposób. Tym samym już 29 stycznia w łódzkiej Wytwórni będzie można usłyszeć znajome bity i jeszcze bardziej rozpoznawalne cytaty. Miejsce wydarzenia nie jest zresztą przypadkowe, bowiem trudno byłoby zagrać gdzie indziej z okazji wieloletniej działalności muzycznej, niż w rodzimym mieście.

Koncert będzie swego rodzaju sentymentalną podróżą po wszystkich mniej lub bardziej zwariowanych albumach. Będzie to doskonała okazja do przypomnienia i wspólnego zarapowania wielu kawałków, które stały się klasykami polskiego hip-hopu. Z pewnością podczas wydarzenia muzycy dadzą ponieść się towarzyszącej atmosferze, co znajdzie przełożenie na jeszcze większe zaangażowanie i wspólną zabawę z fanami. Zresztą, nie od dziś wiadomo, że Dwa Sławy to gwarancja świetnej rozrywki. Szykuj się na ten wieczór, bo nie może Cię zabraknąć pod sceną!

To jest komunikat senymenalny. Mówi się „sentymentalny”, ale ja mówię „senymenalny”, zresztą nieważne, wyskakuj z wolnego wieczora.
Za nami 15 wspólnych lat, trochę chudych, trochę grubych, większość z optymalnym BMI i piętnastoprocentowym poziomem tkanki tłuszczowej - trochę dad body, trochę krata, coś dla tych statecznych i coś dla tych pozytywnie pojebanych. 15 lat pełnych dążenia do wartości uśmiechem podszytej, do chuja pierdolonego pana.
Dajcie sobie podziękować za ten wspólny czas machając łapkami z Widzewa na Retkinię i z Bałut na Górną w rytm naszych największych przebojów już 29.01.2022 w łódzkiej Wytwórni. Będą świeczki, papierowe trąbki i morze innych atrakcji. A powodów do świętowania będzie nawet więcej niż 15. Ale o tym już niebawem.
 
Bilety od 90 zł

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca