Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Sylwia Grzeszczak w Klubie Wytwórnia

Wyjątkowy koncert, największe przeboje w nowych aranżacjach, nowe utwory oraz mnóstwo pozytywnej energii.

Ładowanie...
Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, której nie trzeba przedstawiać. Znana jest z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Posłuchaj największych przebojów artystki podczas najnowszej trasy koncertowej!
Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity.

Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka „Byle było tak”. Krótko po tym Sylwia rozpoczęła naukę na pianinie, którą kontynuowała w kolejnych szkołach muzycznych, a zakończyła dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu.

Pierwszym istotnym przełomem w karierze Sylwii był rok 2004, kiedy zajęła pierwsze miejsce w finale konkursu Drzwi do kariery. Zaledwie rok później otrzymała główną nagrodę w konkursie poezji śpiewanej za skomponowanie muzyki do wiersza Ernesta Brylla.
 
 
Bilety od 99,00 zł

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca