Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Karnawał w Łodzi - Zołotar Band
Klub Wooltura zaprasza na pierwszy w tym roku koncert karnawałowy dwóch kapel i każda z innej bajki. Każdy znajdzie coś dla siebie w muzycznych inspiracjach.

Ładowanie...
Będzie melodyjnie i tanecznie a nawet romantycznie. Jak na karnawał przystało będzie niespodzianka pokaz tańca i korowody słowiańskie, prowadzone przez profesjonalną tancerkę. Nie braknie mocnego uderzenia , wpadajcie do Wooltury.

ZOŁOTAR BAND - wykonuje muzykę ,,Word Music,, stosując zmodernizowane aranżacje tradycyjnych folkowych utworów. W muzyce inspiruje nas ,,słowiańska dusza,, w połączeniu z rytmami z Ameryki Południowej. Na repertuar zespołu składają się stare słowiańskie pieśni ludowe, w nowoczesnych aranżacjach, śpiewane w oryginalnych językach (polskim, rosyjskim, białoruskim, ukraińskim i łemkowskim), a także autorskie kompozycje inspirowane folkiem, poruszające wszystkie zmysły człowieka. To rytmy doskonałe na karnawał, zarówno do „tańca, jak i do różańca”. Przeniesiemy się muzycznie w regiony naszych przodków na Kresy. Wędrówki muzyczne od Karpat po Ural wprowadzą nas w klimat surowy ale romantyczny a stare pieśni śpiewane w dwu głosie przypomną o naszych słowiańskich korzeniach
Osiągnięciem Zespołu jest udział w Międzynarodowym Festiwalu Inspiracji Folkowej w Łodzi , Festiwalu Merseyside w Liverpool , wywiad w radio BBC Radio , Radio Łódż, Rock Time Radio, Radio Wnet, Festiwal Form Muzycznych we Wrocławiu, Mikołajki Folkowe, występ w Filharmonii Szczecińskiej na Turnieju Muzyków ,,Prawdziwych oraz Festiwal Emergenza. Zespół nagrał swoją pierwszą płytę pt; Piołun i przygotowuje się do następnej o nowym brzmieniu tara.

FACE MASK - zespół powstał w czasie pandemii i, jak tylko to było możliwe, wskoczył na klubową scenę! Przyjęty został przez publiczność niezwykle entuzjastycznie, dlatego też tworzy dalej.
Wszystkie utwory to autorskie, wykonane są w języku angielskim .

CONEXION- to zespół muzyczny , grający
głownie muzykę latynoską, w większości piosenki o światowej sławie w
aranżacjach i brzmieniu lekko zeuropeizowanych. Muzycy również grają w zespole Manolo Cafe.
 

Bilety 30 PLN
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca