Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Noworoczny Koncert Wiedeński 2
Drugi koncert z cyklu Noworocznych Koncertów w Filharmonii Łódzkiej: Orkiestra Księżniczek, to bestseller na polskiej scenie muzycznej. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. To prawdziwa uczta dla melomanów kochających bardziej bezpośredni kontakt z artystami. W tym bajkowym świecie każdy może bujać się w rytm ulubionych klasycznych przebojów oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze, wiedeńskie i operetkowe melodie.Ładowanie...
Olśniewające kreacje artystów, przepiękne głosy i suknie balowe solistek, wspaniała orkiestra, balet, a także zjawiskowe projekcje multimedialne i jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek przeniosą widzów w klimat magicznych roztańczonych wiedeńskich bali. 
Koncert jest przede wszystkim doskonałą zabawą, podczas której nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Publiczność usłyszy największe "hity" króla walca – Johanna Straussa: „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Grzmoty i Błyskawice”. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek: "Zemsta nietoperza”, "Baron cygański", "Wesoła wdówka”, "Księżniczka czardasza” oraz „Kraina uśmiechu”.
 
Publiczność usłyszy także nieśmiertelne przeboje musicalowe oraz szlagiery z repertuaru światowego. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Justyna Bujak, Andrzej Tulik, Tomasz Tracz, Bartosz Nowak, Piotr Łukaszczyk, Maciej Gogołkiewicz. Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.
 
Bilety od 149 zł

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca