Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Spektakt multimedialny BEKSIŃSKI.LIVE 2024 w Łodzi Atlas Arena

BEKSIŃSKI.LIVE 2024 w Łodzi

Data publikacji: 2024-01-16
BEKSIŃSKI.LIVE 2024 to kolejna odsłona spektaklu multimedialnego zainspirowanego twórczością Zdzisława Beksińskiego. Po wyprzedanej trasie w 2023 roku projekt nie zatrzymuje się w miejscu. W pierwszych trzech ogłoszonych lokalizacjach w Łodzi, Gdańsku/Sopocie oraz Krakowie do duetu dołączają wyjątkowi goście: NOSOWSKA, BŁAŻEJ KRÓL, NATALIA SZROEDER, FISZ i ROGUCKI.

 

BEKSIŃSKI.LIVE 2024: Nowa Odsłona Spektaklu Przenoszącego w Inny Wymiar Sztuki

Wyczekiwane wydarzenie artystyczne BEKSIŃSKI.LIVE powraca w 2024 roku z nową, fascynującą odsłoną. Po spektakularnej trasie w 2023 roku, BEKSIŃSKI.LIVE 2024 obiecuje jeszcze większe emocje, wyjątkowe interpretacje i znakomity zespół artystyczny.

Co Czekającej Na Nas Artystycznej Podróży?

Malarstwo Beksińskiego w Nowoczesnym Świetle

Przestrzenie hal i aren w trzech różnych lokalizacjach (Łódź, Gdańsk/Sopot, Kraków) staną się płótnem dla wprawionego w ruch i przefiltrowanego przez nowoczesne technologie malarstwa Zdzisława Beksińskiego. Jego wizjonerska twórczość, wciąż intrygująca i inspirująca, zostanie przeniesiona na nowy poziom dzięki otwartości na różne środki wyrazu i interpretacje.

Muzyka i Goście

Muzyka skomponowana przez WASILEWSKIEGO i KAMILA ZAWIŚLAKA WISHLAKE'A stanie się duszą wydarzenia, przełożoną na dźwięki i słowa. Do tego duetu dołączają wyjątkowi goście: NOSOWSKA, BŁAŻEJ KRÓL, NATALIA SZROEDER, FISZ i ROGUCKI. Ich głosy, w specjalnych aranżacjach Michała Wasilewskiego, wprowadzą publiczność w głęboki klimat dzieł Beksińskiego.

Animacje i Sztuczna Inteligencja

Sztuczna inteligencja i animacje, przygotowane przez Mariusza Kulmę oraz artystów sztuk wizualnych, odgrywają ważną rolę podczas wydarzenia. Dzieła Beksińskiego przetworzone przez sztuczną inteligencję ożywają, tworząc dynamiczne obrazy i przenosząc widzów w inny wymiar sztuki.

Wizja i Idea Spektaklu

Cała forma wydarzenia, pulsująca z autorskości, prowadzi widzów przez interpretacje ludzkiego losu w świetle malarstwa Beksińskiego. Współczesny człowiek staje w centrum uwagi, konfrontując się z własnym przeznaczeniem, lękami, rozterkami i kreacją.

Organizatorzy i Partnerzy

Agencje Live2Listen oraz endorfina events po raz pierwszy łączą siły, aby stworzyć BEKSIŃSKI.LIVE. Projekt powstaje w partnerskiej współpracy z Muzeum Historycznym w Sanoku, a dzieła Zdzisława Beksińskiego używane są na licencji Muzeum.

Przygotuj Się na Niezapomnianą Podróż Artystyczną

Bilety na BEKSIŃSKI.LIVE 2024 są już dostępne tutaj. Otwarcie drzwi o godzinie 18.30, a spektakl rozpocznie się o 20.00. To wydarzenie, które łączy różne formy sztuki, obiecując niezapomniane wrażenia i głęboką podróż w świat twórczości Zdzisława Beksińskiego.

Kiedy: 2024-02-10 20:00
Gdzie: Atlas Arena, Łódź ul. Bandurskiego 7

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

Wystawa w Galerii 'Politechnika'

Kiedy: 2024-01-24 - 2024-02-15

BEKSIŃSKI.LIVE 2024 w Łodzi

Kiedy: 2024-02-10

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca