Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
32. finał WOŚP w Łodzi - WOŚP 2024 Sztab Łódź

WOŚP 2024 w Łodzi

Data publikacji: 2024-01-24
WOŚP 2024 w Łodzi to niezliczona ilość atrakcji. Sztaby przygotowały szereg wydarzeń, które sprawią, że łodzianie z różnych części miasta znajdą coś dla siebie: przejażdżki superbrykami, pokazy Straży Pożarnej, serce i instrumenty z lodu, pojazdy wojskowe, sokolnicy prezentujący ptaki drapieżne, strzelnica ASG, pokazy sprzętu wojskowego, koncerty i wiele innych atrakcji. .

32. Finał WOŚP w Łodzi: atrakcje dla Łodzian?

 

SOBOTA I NIEDZIELA (27-28.01) 

Stanowiska WOŚP Łódź i pokazy: PSP, motocykliści, licytacje

Państwowa Straż Pożarna zabierze nas w świat akcji ratunkowych: wspinaczka, tyrolka, nurkowanie, a także ratownicy medyczni z psami pokażą swoje umiejętności. Motocykliści z łódzkich klubów dostarczą dawkę adrenaliny, a na scenie odbędą się licytacje ciekawych przedmiotów.

Kreatywność i technologia

Drukarki 3D umożliwią wydruk gadżetów, a studenci Politechniki Łódzkiej zaprezentują swoje pojazdy. Cosplayerzy z kultowymi kostiumami, Miss Polonia, animacje dla dzieci i pokazy tancerzy Egurrola Dance Studio, nudy nie będzie!

Wartościowe spotkania

Nauka i pokazy pierwszej pomocy od ALive, podpisywanie tomików z fraszkami przez Łódzkiego pisarza Jerzego Warszewskiego, a także wystawa złotych serduszek od BioGen Łódź. To tylko niektóre atrakcje czekające na ciekawych uczestników.

Wirtualna rzeczywistość

Wejdź w świat VR w specjalnej strefie przygotowanej na tę okazję.

 

NIEDZIELA (28.01) 11:00 – 21:00 

WOŚP Łódź -pokazy i wystawy

Drugiego dnia czekają nas przejażdżki superbrykami, pokazy Straży Pożarnej, serce i instrumenty z lodu, pojazdy wojskowe, sokolnicy prezentujący ptaki drapieżne, strzelnica ASG, pokazy sprzętu wojskowego, i wiele innych atrakcji. Scenę wypełnią występy artystów od Danzela po Pro DJ`s.

Wyzwanie dla miłośników maratonów

Począwszy od piątku do niedzieli, Marcin Józefaciuk będzie biegał i jeździł non-stop na rowerze przez 48 godzin, nabijając kilometry dla WOŚP. Każdy chętny może dołączyć i przebiec/przejechać wybrany dystans wspólnie z Marcinem.

 

WOŚP Łódź - 300 wolontariuszy w akcji

W orkiestrową niedzielę, na ulicach Łodzi, pojawi się ponad 1300 wolontariuszy z puszkami, gotowych przyjąć Twoje datki na rzecz Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP Łódź - Sztaby przygotowały mnóstwo atrakcji

WOŚP 2024 w Łodzi zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Sztaby przygotowały szereg wydarzeń, które sprawią, że łodzianie z różnych części miasta znajdą coś dla siebie.

 

Cele tegorocznej zbiórki

Pieniądze ze zbiórki trafią na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Planowane zakupy obejmują sprzęt do diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej, rehabilitacji oraz torakochirurgii.

Najważniejsze atrakcje w trakcie finału WOŚP Łódź:

  • WOŚP Łódź Wielka Szarża Ulicą Piotrkowską Tradycyjnie do Finału WOŚP przyłącza się Straż Miejska w Łodzi. Wielka Szarża Ulicą Piotrkowską, która wystartuje sprzed UMŁ na Piotrkowskiej 104 o godzinie 12.00, przyciągnie uwagę wszystkich miłośników konnych widowisk.

  • WOŚP Łódź Scena przy Sercu WOŚP Przy Sercu WOŚP znajdzie się scena, której gospodarzem będzie Zbigniew Pietrzak. Licytacje z udziałem szesnastu wyjątkowych gości, w tym wiceprezydentów miasta, posłów, senatorów, duchownych i innych osobistości, będą jednym z głównych punktów programu.

  • WOŚP Łódź Przedszkole Miejskie nr. 81 Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr. 81 zapraszają na taneczne pląsy, korowody, przedstawienie-bajkę dla dzieci oraz licytację gadżetów na rzecz WOŚP.

  • WOŚP Łódź Studencki Sztab „Inwestor” Studenci Szkoły Naukowej „Inwestor” przygotowują akcję układania wielkiego serca ze złotych monet. W ubiegłym roku zebrano ponad 88 tys. zł. Studenci przygotują również stoisko dla dzieci do malowania twarzy oraz zdjęcia 360 st.

  • WOŚP Łódź Sztab ZHP Sztab ZHP organizuje "Motodrom jeździ dla WOŚP" – prezentacje i przejażdżki różnymi samochodami oraz "Planszówki z Harcerzami w Łodzi" w Fabryce Aktywności Miejskiej przy ul. Tuwima 10.

  • Klub Miłośników Starych Tramwajów Klub Miłośników Starych Tramwajów, MPK Łódź oraz Zarząd Dróg i Transportu zapraszają do korzystania z dwóch okolicznościowych linii komunikacji miejskiej obsługiwanych zabytkowymi pojazdami z lat 20–90 XX wieku.

 

WOŚP Łódź 2024 Koncerty

Pełen muzycznych doznań program artystyczny gwarantuje niezapomnianą rozrywkę. Na scenie pojawią się utalentowani artyści, w tym: Danzel, łódzkie zespoły i artyści lokalni - Sebastian Wojtczak i Bruklin. Niezapomniany wieczór zakończony zostanie wyjątkowym przedstawieniem, gdy po magicznym Światełku do Nieba (tym razem w formie niekonwencjonalnej i pełnej niespodzianek) dla łodzian zaśpiewa Nick Sinckler. Początek koncertów już od godziny 15:30!

 

Nowe wyzwanie

W ubiegłorocznym finale WOŚP zebrała blisko 2 miliardy złotych, umożliwiając zakup 71,5 tysiąca specjalistycznych urządzeń dla szpitali. Zeszłoroczna zbiórka zamknęła się rekordową kwotą 243 259 387,25 zł. Czekamy z niecierpliwością na tegoroczny finał, który na pewno przyniesie kolejne emocje i rekordy.

 

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024 Łódź

 

====

Jeśli organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2024 roku lub masz informacje na temat programu WOŚP w Łodzi, napisz do nas na redakcja@lodzianin.pl, a my opublikujemy w naszym serwisie wydarzenie w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry w Łodzi.

Kiedy: 2024-01-27 09:00
Do kiedy: 2024-01-28 20:00
Gdzie: Łódź

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

Wystawa w Galerii 'Politechnika'

Kiedy: 2024-01-24 - 2024-02-15

BEKSIŃSKI.LIVE 2024 w Łodzi

Kiedy: 2024-02-10

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca