Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Tag: filharmonia-lodzka

W Filharmonii Łódzkiej usłyszymy wyjątkowy koncert wybitnych pianistów:  Adama Makowicza i Leszka Możdżera, którzy wracają do wspólnych koncertów po 18 latach przerwy. W programie: standardy jazzowe, kompozycje własne, improwizacje.


Wędrowny Festiwal Kolory Polski Filharmonii Łódzkiej, w tym roku potrwa do 27 sierpnia i obejmie dwanascie koncertów w dziewięciu obiektach sakralnych, w plenerze, a także w siedzibie FŁ.  


Filharmonia Łódzka zaprasza na koncert karnawałowy.


Filharmonia Łódzka zaprasza na wyjątkowy koncert, który poprowadzi Piotr Matwiejczuk. Wystąpią Zygmunt Krauze (fortepian), Rafał Janiak w roli dyrygenta oraz Orkiestra Symfoniczna FŁ.  


 Filharmonia Łódzka zaprasza na 22. edycję Wędrownego Festiwalu Kolory Polski. Wydarzenie obejmuje 11 wspaniałych koncertów w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej i Chóru FŁ oraz gości. Muzyki będzie można posłuchać w wielu lokalizacjach w każdy weekend wakacji do 29 sierpnia 2021. Sprawdż harmonogram koncertów.   


Zapowiada się huczny okres w Filharmonii Łódzkiej. Sprawdźcie wydarzenia przygotowane z okazji karnawału!


Liczne koncerty o różnorodnej tematyce, obejmujące całe województwo łódzkie, piękne obiekty, malownicze plenery, zamki, pałace, poprzeplatane kiermaszami i piknikami... To chyba już wszystkim dobrze znany Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski". Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym programem!


Kolory Polski to letnia propozycja Filharmonii Łódzkiej dla melomanów, którzy chcą połączyć słuchanie muzyki w najlepszym wykonaniu ze zwiedzaniem zabytków regionu łódzkiego.


Kolory Polski to letnia propozycja Filharmonii Łódzkiej dla melomanów, którzy chcą połączyć słuchanie muzyki w najlepszym wykonaniu ze zwiedzaniem zabytków regionu łódzkiego.


Rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Festiwalu „Kolory Polski" - w tym roku Filharmonia Łódzka zaprasza na 23. koncerty, które odbędą się w dwudziestu miejscowościach regionu łódzkiego. Najbliższy koncert w Pabianicach!


Już w sobotę 25 sierpnia zakończy się ósma edycja Festiwalu Kolory Polski organizowanego przez Filharmonię Łódzką im. A.Rubinsteina. Filharmonia towarzyszyła melomanom przez całe wakacje. W sobotę będzie można obejrzeć wystawę zdjęć z koncertów. 


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca