top-ad
 
 

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Łodzianin - niezależna strona Łodzi: imprezy, wydarzenia i koncery Łódź 2025, festiwale w Łodzi, zapowiedzi, premiery, dziś w Łodzi

COACHING DLA ''MŁODYCH Z PASJĄ''

Data publikacji: 2013-01-24
23 stycznia w Pracowni Alternatywnego Wychowania w Łodzi odbył się pierwszy tegoroczny warsztat Mobilnego Klubu ''mŁODZI z pasją'', którego celem jest rozwijanie talentów wśród dzieci i młodzieży z łódzkich placówek opieki dziennej. Tym razem wychowankowie Pracowni i Świetlicy Podwórkowej Centrum Wsparcia Terapeutycznego uczestniczyli w treningu poświęconemu sztuce prezentacji siebie i własnych pomysłów.
Do udziału w warsztacie zgłosiło się 15 dzieci powyżej 12 lat. Podczas zajęć coachingowych z wykwalifikowanym trenerem podopieczni uczyli się, jak przekonująco i atrakcyjnie prezentować i ''sprzedawać'' siebie, swoje atuty, talenty i pomysły. Taka umiejętność jest dzisiaj równie ważna jak sama idea. Nie wystarczy być zdolnym i mieć dobry pomysł. Trzeba także umieć przekonać do niego innych. - Ten warsztat to kolejna, proponowana przez nas forma zachęcenia młodzieży do pracy nad swoimi talentami - mówi Aleksandra Wójt, przedstawiciel Organizatora warsztatów, firmy BSH. - Razem z naszym partnerem, Świetlicą Podwórkową, postanowiliśmy, że pierwsze tegoroczne zajęcia poświęcimy pracy nad sobą, żeby zachęcić dzieci i młodzież do rozwijania i wykorzystywania nabytych tutaj umiejętności przez cały rok. Wiedza z zakresu mowy ciała, pracy głosem czy podtrzymywania uwagi przyda się wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza tym, którzy wezmą udział w naszym corocznym Festiwalu ''mŁODZI z pasją'', gdzie trzeba zaprezentować swój talent, hobby przed jury. Warsztat Mobilnego Klubu ''mŁODZI z pasją'' jest kontynuacją rozpoczętego w zeszłym roku cyklu warsztatów kierowanych do podopiecznych placówek opieki dziennej. Pomysłodawcy - firma BSH, która od lat wspiera świetlice środowiskowego oraz Świetlica Podwórkowa zaprosili dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne z ''Zaczarowanym Ołówkiem'' oraz filmowe, przeprowadzone przez Studio Opus Film. Organizatorzy w tym roku planują kolejne spotkania dla wychowanków świetlic. Warsztaty mają na celu pomoc w rozpoznawaniu i rozwijaniu talentów i pasji wśród dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Zwieńczeniem działalności Klubu będzie kolejna już edycja Festiwalu ''mŁodzi z pasją'', podczas którego podopieczni świetlic prezentują swoje pasje, a jury wybiera spośród nich zwycięzcę, którego pasja oraz jej prezentacja przed publicznością najbardziej chwyta za serce. Mobilny Klub ''mŁODZi z pasją'' jest inicjatywą społeczną, zainicjowaną przez łódzki oddział koncernu BSH oraz Świetlicę Podwórkową prowadzoną przez Centrum Wsparcia Terapeutycznego. Klub zaprasza wychowawców oraz podopiecznych łódzkich placówek wsparcia dziennego do udziału w warsztatach tematycznych poświęconych rozwijaniu pasji i zainteresowań. Zajęcia prowadzone przez Klub odbywają się zarówno w pomieszczeniach świetlic wyrażających chęć współpracy, jak również w instytucjach partnerskich, stąd jego mobilny charakter.

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

Listopad w Łodzi - imprezy i wydarzenia

Kiedy: 2025-11-01 - 2025-11-30

Łódzkie Targi Książki i Targi Sztuki

Kiedy: 2025-11-21 - 2025-11-23

Łódź Art Now Festiwal

Kiedy: 2025-11-03 - 2025-11-30

Targi INTERSTONE w Expo Łódź

Kiedy: 2025-11-22 - 2025-11-23

Festiwal Roślin powraca do Sport Areny

Kiedy: 2025-10-25 - 2025-10-26

Łodzianin: konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Czas trwania konkursu: 2023-08-01 00:00:00 - 2026-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca