Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Piknik u Grohmana - lipcowe niedziele
img.php?id=7212 border=


Już po raz szósty Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza w swoje gościnne progi na rodzinne pikniki. W roku 2018 to cztery niedziele lipca. Muzyka na żywo, dobra zabawa dla dzieci oraz doskonała atmosfera do spotkań całych rodzin i przyjaciół.


Ładowanie...
W niedziele lipca w strefie muzyki wystąpią artyści:

1 lipca 2018 Holeviaters
8 lipca 2018 Kapela Hanki Wójciak
15 lipca 2018 Wojtek Justyna TreeOh! & Poliana Vieira
22 lipca 2018 Samokhin Band

Czeka nas spora dawka bardzo różnorodnej muzyki.

HOLEVIATERS – polski zespół, charakteryzujący się niecodziennym połączeniem szeroko pojętej muzyki folk z brzmieniem swingowych standardów, ballad jazzowych. Repertuar zespołu oparty jest na utworach muzyki Łuku Karpat zaaranżowanych na styl rozkwitającego w latach 30-40 swingu i jazzu.
Kapela Hanki Wójciak – Kapela prezentuje muzykę folkową z elementami muzyki orientalnej, celtyckiej, polskiej. Wykorzystuje elementy improwizacji, tworząc muzykę bliską melodiom ludowym i tanecznym. W swoich tekstach Hanka Wójciak opisuje współczesny świat, wykorzystując przy tym słownictwo z gwar góralskich i archaizmy.
Wojtek Justyna TreeOh! i Poliana Vieira Jazz na funkowym gruncie, czyli dynamiczne połączenie nowoczesnych jazzowych nurtów i funkowego groove’u w wykonaniu międzynarodowego zespołu Wojtek Justyna TreeOh! z Holandii.
Podczas tegorocznej letniej trasy koncertowej z zespołem Wojtek Justyna TreeOh! jako gość specjalny wystąpi Poliana Vieira, soulowa wokalistka z Portugalii. W jej wielobarwnej muzyce słychać elementy R’n’B, portugalskiego fado i muzyki world charakterystycznej dla Wysp Zielonego Przylądka, skąd wywodzą się jej korzenie.
Samokhin Band
Założyciel i lider zespołu. Rosjanin/Kozak z Rostowa nad Cichym Donem. Gra na trąbce od 6 roku życia. Już jako dziecko wygrał wiele konkursów i zdobył mnóstwo wyróżnień muzycznych. Ukończył Konserwatorium im. Rachmaninowa. Autor tekstów, muzyki i aranżacji utworów. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym głosem.

Pikniki u Grohmana to także strefa animacji dla dzieci, warsztaty artystyczne, gry i zabawy dla starszych i młodszych!

Lipcowe niedziele spędzimy rodzinnie, kreatywnie, aktywnie, różnorodnie. Na małych melomanów czekać będą kolorowe dmuchańce, twister i kącik zabawy malucha. Nie zabraknie atrakcji uwielbianych przez najmłodszych gości pikniku – malowania twarzy, kolorowych baniek, rodzinnych atrakcji do swobodnego wykorzystania jak np. jenga XXL oraz kąciku dla fanów sportowej rywalizacji i gier zespołowych. Ważnym punktem tegorocznego programu będą warsztaty kreatywne, szczególnie polecane dla seniorów.

Piknik u Grohmana
Przydatne informacje

Łódź, ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/24
Pikniki trwają od godziny 15 do końca koncertu.
Koncerty artystów 15:30 i 17:00
W razie niepogody - jeden koncert o godzinie 16 w sali konferencyjnej Fabryki Grohmana.

Na terenie ŁSSE jest też parking dla piknikowiczów.

Organizatorzy:
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
Q4Q Tomasz Gołębiewski Impresariat Artystyczny
8 Dzień Tygodnia Anna Latalska

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca