Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Wydarzenia w Porcie Łódź
img.php?id=7378 border=


W październiku w Łodzi nie wieje nudą. Port Łódź najlepiej o tym świadczy. Zobaczcie, co dzieje się w najbliższym miesiącu.


Ładowanie...
Wielki Finał Loterii Portu Łódź

Kto zostanie zwycięzcą? Do kogo trafi główna nagroda i tym samym możliwość dokonania metamorfozy wybranego wnętrza w mieszkaniu? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 28 października, kiedy to odbędzie się Wielki Finał Loterii, podsumowujący trzytygodniową zabawę Portu Łódź. Emocje sięgną zenitu! Spotykamy się w Atrium (obok sklepu IKEA), w niedzielne popołudnie, o godzinie 17:00.

Na Jarmark do Portu Łódź

Chleb pieczony na naturalnym zakwasie, ryby, suszone owoce i miody z lokalnych pasiek – to tylko niektóre z propozycji regionalnych producentów, którzy wraz ze swoją ofertą pojawią się na Jarmarku Produktów Regionalnych w Porcie Łódź.

Halloweenowa zabawa w Port Łódź Junior

Przyjazne duchy, czarownice i oczywiście wydrążona, podświetlona od środka dynia – to znak, że wielkimi krokami nadchodzi halloween! W Port Łódź Junior w halloweenowym klimacie będziemy się bawić już od poniedziałku 29 października.

Port Łódź z Kartą Stałego Klienta

Stały dostęp do najnowszych wydarzeń z życia Centrum, spersonalizowane promocje i rabaty oraz komfort zakupów – to wszystko oferuje wdrożona właśnie przez Port Łódź wirtualna Karta Stałego Klienta dostępna w bezpłatnej aplikacji goodie.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca