Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Festiwal Czekolady i Kawy
img.php?id=7521 border=


Najsłodsze wydarzenie w roku, 10 dni degustacji niesamowitych deserów i najlepszej kawy czy Festiwal Czekolady i Kawy. Żaden łasuch nie przejdzie obojętnie obok takiego wydarzenia.


Ładowanie...
Czekają nas dni prawdziwej rozpusty. W sobotę 5 kwietnia rozpocznie się Festiwal Czekolady i Kawy i potrwa do 14 kwietnia. Okazją do organizacji tego wydarzenia są obchody Międzynarodowego Dnia Czekolady. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony gości. Lokale zaś za każdym razem prezentowały wysoki poziom i wyczarowywały z czekolady prawdziwe pyszności. Również w tym roku impreza będzie okazją dla szefów kuchni i cukierników, by zaprezentować swoje popisowe desery i zaproponować do nich dopasowaną kawę.

Na najsłodszy łódzki festiwal kulinarny zaprasza was portal Jemy w Łodzi wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń i Primulator Polska. W festiwalowych lokalach będą na was czekały popisowe desery czekoladowe i odpowiednio dobrane kawy. Takich zestawów będziecie mogli próbować przez 10 słodkich dni!

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
www.jemywlodzi.pl

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca