Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Premiery w kinie Charlie
img.php?id=7613 border=


Kino Charlie zaprasza na letnie premiery tego tygodnia!


Ładowanie...
PREMIERY KINA CHARLIE
od 14 czerwca

- KREW BOGA -
- TAJEMNICE JOAN -
- PRAZIOMEK -

KREW BOGA
reż. Bartosz Konopka
historyczny, Belgia, Polska 2018, 100’

Wczesne średniowiecze. Na ostatnią pogańską wyspę, cudem uniknąwszy śmierci, dociera rycerz Willibrord. Okrutnie doświadczony przez los, lecz twardo stąpający po ziemi wojownik, już dawno zginąłby, gdyby nie pomoc Bezimiennego– pełnego ideałów chłopaka, skrywającego przed światem prawdziwą tożsamość. Pomimo różnic w światopoglądzie i podejściu do religii, mężczyźni zostają towarzyszami podróży.

TAJEMNICE JOAN
reż. Trevor Nunn
dramat, Wielka Brytania 2018, 110’

Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie starszej pani, Joan Stanley, przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji. Rok 1938. Młoda Joan studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo, który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej.

PRAZIOMEK
reż. Chris Butler
animacja, komedia, Kanada, USA 2019, 95’

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones.

_______________________________________________________________________________ HOLIDAY | POKAZ SPECJALNY Z UDZIAŁEM ROMANA GUTKA
5 lipca, godz. 19:00
BILETY: 24 / 20 zł

MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz Kino Charlie zapraszają na specjalny pokaz zdobywcy Grand Prix 18. MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu – HOLIDAY. Po projekcji odbędzie się spotkanie z panem Romanem Gutkiem – dyrektorem festiwalu MFF Nowe Horyzonty.

HOLIDAY
reż. Isabella Eklöf
dramat, kryminał, Dania, Holandia, Szwecja 2018, 90’

To będą niezapomniane wakacje - tureckie wybrzeże, drinki z palemką, dom z basenem, a w nim bogate towarzystwo, które lubi się zabawić. I tylko twarz młodziutkiej, niebywale atrakcyjnej Saschy zdradza czujność i napięcie kryjące się pod rozkosznym uśmiechem, sprawiającym jednak wrażenie przyklejonego. Sascha dotrzymuje towarzystwa bossowi w średnim wieku, Michaelowi, który jest równie nieprzewidywalny w rozdawaniu szmaragdów, co w wymierzaniu policzków. Przemoc w tym opromienionym słońcem, a przy tym zimnym jak skalpel filmie objawia się serią gwałtownych eksplozji, po których wszystko wraca do "normy". W każdym razie do czasu, gdy nowo poznany samotny żeglarz Thomas przypomni Saschy o istnieniu życia, w którym kobiece ciało nie jest niczyją własnością ani przedmiotem handlu.

_______________________________________________________________________________
KINO W SAMO POŁUDNIE
LETNIE SEANSE ZA 7 ZŁ!
czerwiec – sierpień 2019r.
od poniedziałku do piątku, godz. 12:00

Spędzasz lato w mieście? Nie siedź w domu, przyjdź do Kina Charlie! Letni cykl Kino w samo południe rozpoczynamy równo z tegorocznymi wakacjami – w ostatni tydzień czerwca i tak aż do sierpnia. Dokładnie o godz. 12:00, od poniedziałku do piątku będziemy wyświetlać filmy, które gościły na naszych ekranach w ostatnich miesiącach i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Każdy dzień to inny tytuł, natomiast cena pozostaje bez zmian – jedynie 7 zł za seans! Na początek tygodnia, poniedziałek, aby osłodzić jego początek i przedłużyć weekend, zaprosimy na seanse lekkie i przyjemne, czyli PONIEDZIAŁEK Z HUMOREM. We wtorki wprowadzimy was w niespotykany południowy klimat Włoch cyklem BELLA ITALIA. Środek tygodnia poświęcimy opowieściom o ludziach, bohaterach, niekiedy paraliżujących ale zawsze pozostający w naszej pamięci – ŚRODA BOHATERA. W INSPIRUJĄCE CZWARTKI, znajdziecie historie o ludziach, których ulubioną aktywnością jest pływanie pod prąd. Niemalże początek weekendu, to czas spotkań z różnymi twórcami, zarówno indywidualnościami, jak i ulubieńcami tłumów. Piątkowy cykl to NIEOBLICZALNE PIĄTKI.

PEŁNY HARMONOGRAM PROJEKCJI: charlie.pl

_______________________________________________________________________________
POKAZ PRZEDPREMIEROWY: YESTERDAY
29 czerwca, godz. 19:00
bilety: 24 / 20 zł
Kino Charlie zaprasza na pokaz przedpremierowy YESTERDAY, najnowszego filmu Danny’ego Boyle’a, twórcy filmów TRAINSPOTTING, SLUMDOG. MILIONER Z ULICY czy 127 GODZIN.
YESTERDAY
reż. Danny Boyle
komedia, muzyczny, Wielka Brytania 2019, 112’

Jack Malik jest piosenkarzem i autorem tekstów z małej nadmorskiej miejscowości Suffolk położonej na wschodnim wybrzeżu Anglii. Pomimo niewątpliwego talentu Jacka i wysiłków oddanej przyjaciółki z dzieciństwa Ellie, która jest jego menadżerką, osiągnięcie sukcesu wydaje się niemożliwe. Aż do momentu, gdy Jack zderza się z autobusem podczas tajemniczej przerwy w dostawie prądu na całej kuli ziemskiej…. Jack odkrywa, że Beatlesi nigdy nie istnieli, a on jest jedyną osobą, która pamięta ich piosenki, co stawia go w bardzo skomplikowanej sytuacji…. Postanawia ocalić od zapomnienia utwory największego zespołu w dziejach i przy pomocy nowej amerykańskiej agentki Debry jego sława eksploduje. To niestety oddala go od Ellie, jedynej osoby, która od zawsze w niego wierzyła i dzięki której Jack w końcu zrozumie, że Beatlesi mieli rację i w życiu najważniejsza jest miłość.

_______________________________________________________________________________
STAŁE OFERTY PROMOCYJNE
ŚRODA I NIEDZIELA SENIORA W KINIE CHARLIE | BILETY: 12 zł

NIEDZIELA SENIORA: 16 czerwca
11:10 Słodki koniec dnia
12:45 Tajemnice Joan (premiera)
13:00 Rocketman
13:00 Free Solo (pokazy specjalne)
14:45 Królowa Kier
15:15 Krew Boga (premiera)
17:00 Gloria Bell

ŚRODA SENIORA: 19 czerwca
13:00 Rocketman
13:10 Free Solo (pokazy specjalne)
13:40 Królowa Kier
15:00 Catalina
15:15 Krew Boga (premiera)
15:25 Milcząca rewolucja
16:00 Tajemnice Joan (premiera)
HAPPY HOUR: 20 czerwca, bilety 12 zł
21:30 Królowa Kier

____________________________________________________________________________________________
NADCHODZĄCE PREMIERY
od 21 czerwca
Oszustki
Kobieta idzie na wojnę
Petra

od 28 czerwca
Ja teraz kłamię
Świadkowie Putina

_______________________________________________________________________________
PEŁNY REPERTUAR DOSTĘPNY NA STRONIE: WWW.CHARLIE.PL

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca