Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Premiery w kinie Charlie
img.php?id=7629 border=


Od piątku, kino Charlie zaprasza na trzy premiery filmowe: OSZUSTKI, KOBIETA IDZIE NA WOJNĘ, PETRA. W ramach pokazów przedpremierowych wyświetlony zostanie najnowszy film Danny’ego Boyle’a – YESTERDAY.


Ładowanie...
PREMIERY KINA CHARLIE
od 21 czerwca

- OSZUSTKI
- KOBIETA IDZIE NA WOJNĘ
- PETRA

OSZUSTKI
reż. Chris Addison
komedia, USA 2019, 94’
W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway, Rebel Wilson i Alexa Sharpa, młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

KOBIETA IDZIE NA WOJNĘ
reż. Benedikt Erlingsson
dramat, komedia, przygodowy, Francja, Islandia, Ukraina 2018, 101’
Halla mieszka w małym miasteczku i na co dzień jest dyrygentką lokalnego chóru. Nikt nie podejrzewa, że zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii Halla po godzinach prowadzi drugie życie. Ukrywając się pod pseudonimem "Kobieta z Gór", niczym superbohaterka wypowiada walkę potężnemu koncernowi, który stanowi zagrożenie dla islandzkiego środowiska.

PETRA
reż. Jaime Rosales
dramat, Dania, Francja, Hiszpania 2018, 107’
Petra, po śmierci matki wyrusza w podróż, aby odkryć tożsamość swojego ojca, która była przed nią ukrywana przez całe życie. Trop prowadzi Petrę do wiejskiej pracowni sławnego i bezwzględnego rzeźbiarza. W tym miejscu losy bohaterki krzyżują się nie tylko z egocentrycznym artystą, ale także z jego nerwową żoną i zahukanym synem. Tak rozpoczyna się wyjątkowa intryga, pełna rodzinnych sekretów, ale i okrutnej przemocy. Czy na końcu tej drogi bohaterowie będą mogli jeszcze liczyć na odkupienie?

_______________________________________________________________________________
HOLIDAY | POKAZ SPECJALNY Z UDZIAŁEM ROMANA GUTKA
5 lipca, godz. 19:00
BILETY: 24 / 20 zł
MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz Kino Charlie zapraszają na specjalny pokaz zdobywcy Grand Prix 18. MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu – HOLIDAY. Po projekcji odbędzie się spotkanie z panem Romanem Gutkiem – dyrektorem festiwalu MFF Nowe Horyzonty.

HOLIDAY reż. Isabella Eklöf
dramat, kryminał, Dania, Holandia, Szwecja 2018, 90’
To będą niezapomniane wakacje - tureckie wybrzeże, drinki z palemką, dom z basenem, a w nim bogate towarzystwo, które lubi się zabawić. I tylko twarz młodziutkiej, niebywale atrakcyjnej Saschy zdradza czujność i napięcie kryjące się pod rozkosznym uśmiechem, sprawiającym jednak wrażenie przyklejonego. Sascha dotrzymuje towarzystwa bossowi w średnim wieku, Michaelowi, który jest równie nieprzewidywalny w rozdawaniu szmaragdów, co w wymierzaniu policzków. Przemoc w tym opromienionym słońcem, a przy tym zimnym jak skalpel filmie objawia się serią gwałtownych eksplozji, po których wszystko wraca do "normy". W każdym razie do czasu, gdy nowo poznany samotny żeglarz Thomas przypomni Saschy o istnieniu życia, w którym kobiece ciało nie jest niczyją własnością ani przedmiotem handlu.

_______________________________________________________________________________
KINO W SAMO POŁUDNIE
LETNIE SEANSE ZA 7 ZŁ!
czerwiec – sierpień 2019r.
od poniedziałku do piątku, godz. 12:00
Spędzasz lato w mieście? Nie siedź w domu, przyjdź do Kina Charlie! Letni cykl Kino w samo południe rozpoczynamy równo z tegorocznymi wakacjami – w ostatni tydzień czerwca i tak aż do sierpnia. Dokładnie o godz. 12:00, od poniedziałku do piątku będziemy wyświetlać filmy, które gościły na naszych ekranach w ostatnich miesiącach i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Każdy dzień to inny tytuł, natomiast cena pozostaje bez zmian – jedynie 7 zł za seans!
Na początek tygodnia, poniedziałek, aby osłodzić jego początek i przedłużyć weekend, zaprosimy na seanse lekkie i przyjemne, czyli PONIEDZIAŁEK Z HUMOREM. We wtorki wprowadzimy was w niespotykany południowy klimat Włoch cyklem BELLA ITALIA. Środek tygodnia poświęcimy opowieściom o ludziach, bohaterach, niekiedy paraliżujących ale zawsze pozostający w naszej pamięci – ŚRODA BOHATERA. W INSPIRUJĄCE CZWARTKI, znajdziecie historie o ludziach, których ulubioną aktywnością jest pływanie pod prąd. Niemalże początek weekendu, to czas spotkań z różnymi twórcami, zarówno indywidualnościami, jak i ulubieńcami tłumów. Piątkowy cykl to NIEOBLICZALNE PIĄTKI.

PEŁNY HARMONOGRAM PROJEKCJI: charlie.pl
_______________________________________________________________________________
POKAZ PRZEDPREMIEROWY: YESTERDAY
29 czerwca, godz. 19:00
bilety: 24 / 20 zł
Kino Charlie zaprasza na pokaz przedpremierowy YESTERDAY, najnowszego filmu Danny’ego Boyle’a, twórcy filmów TRAINSPOTTING, SLUMDOG. MILIONER Z ULICY czy 127 GODZIN.
YESTERDAY
reż. Danny Boyle
komedia, muzyczny, Wielka Brytania 2019, 112’
Jack Malik jest piosenkarzem i autorem tekstów z małej nadmorskiej miejscowości Suffolk położonej na wschodnim wybrzeżu Anglii. Pomimo niewątpliwego talentu Jacka i wysiłków oddanej przyjaciółki z dzieciństwa Ellie, która jest jego menadżerką, osiągnięcie sukcesu wydaje się niemożliwe. Aż do momentu, gdy Jack zderza się z autobusem podczas tajemniczej przerwy w dostawie prądu na całej kuli ziemskiej…. Jack odkrywa, że Beatlesi nigdy nie istnieli, a on jest jedyną osobą, która pamięta ich piosenki, co stawia go w bardzo skomplikowanej sytuacji…

_______________________________________________________________________________
STAŁE OFERTY PROMOCYJNE
ŚRODA I NIEDZIELA SENIORA W KINIE CHARLIE | BILETY: 12 zł


NIEDZIELA SENIORA: 23 czerwca
11:00 Królowa Kier
11:10 Petra (premiera)
11:30 Gloria Bell
13:10 Sauvage
13:30 Kobieta idzie na wojnę (premiera)
13:35 Krew Boga
15:30 Tajemnice Joan
15:35 Słodki koniec dnia
17:25 Rocketman
17:30 Oszustki (premiera)

ŚRODA SENIORA: 26 czerwca
13:00 Królowa Kier
14:00 Kobieta idzie na wojnę (premiera)
15:25 Rocketman
16:00 Tajemnice Joan
17:45 Krew Boga
18:00 Oszustki (premiera)
HAPPY HOUR: 27 czerwca, bilety 12 zł
Brak seansu.

____________________________________________________________________________________________
NADCHODZĄCE PREMIERY
od 28 czerwca
Ja teraz kłamię
Świadkowie Putina
Aladyn

od 5 lipca
Midsommar. W biały dzień
Pamiątki Claire Darling
Supa Modo

od 12 lipca
Yesterday
od 19 lipca
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca