Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Jesień z Zieloną Łodzią
img.php?id=7735 border=


Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Ładowanie...
Nartorolki na Zdrowiu, zapraszamy w każdą sobotę!

Do pierwszych opadów śniegu zapewne mamy jeszcze chwilkę, jednak już dziś zaczynamy „dmuchać na zimne”. Nie chcemy być zaskoczeni tak, jak co roku drogowcy. Już od przyszłego tygodnia zaczynamy „ostre” przygotowania do sezonu zimowego.
Zielona Łódź i Polska Organizacja Sportowa zapraszają na bezpłatne zajęcia na nartorolkach, czyli letniej alternatywie dla narciarstwa biegowego. Od 12 października do końca listopada w każdą sobotę o godzinie 11.00 w parku na Zdrowiu na chętnych czekać będzie instruktor PZN. Zapewniamy 10 par profesjonalnych nartorolek do stylu klasycznego. Zajęcia odbywać się będą na alejkach Parku im. Piłsudskiego, zbiórka na ścieżce biegowej w pobliżu ZOO, w pobliżu parkingu.

Zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych, jednak ze względu na ograniczoną ilość sprzętu obowiązują wcześniejsze zapisy (+501045877). Zapraszamy zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i te mające doświadczenie na nartorolkach, a także uczestników zajęć narciarskich na Zdrowiu. Na zajęcia należy przyjść z własnym kaskiem (może być rowerowy), rękawiczkami i okularami.

...

W niedzielę 20 października zapraszamy do udziału w akcji "Czysty Lublinek" czyli zbieranie śmieci które napotykamy spacerując po urokliwym choć zaśmieconym Uroczysku Lublinek.

W każdą niedzielę w październiku w godzinach 11.00 - 13.00 razem z naszymi Partnerami będziemy organizować atrakcje dla dzieci w zamian za zebrany worek śmieci. Zapraszamy Rodziców z dziećmi po odbiór worków z klubu Piaskownica lub w niedzielę przy naszym stanowisku.

Dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji "Czyty Lublinek" będą co tydzień czekać inne atrakcje:
- malowanie buzi i modelowanie balonów - Piaskownica
- popcorn i balony - Helios dla Dzieci
- gry i zabawy sportowe - Łódeczka Akademia Pływania i Aqua bike
- ekologiczne stanowisko - MPO

Kiedy: Niedziela, godz. 11.00 -13.00
Gdzie: Uroczysko Lublinek
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/2445352842200893/

...

Wycieczka rowerowa Zielonej Łodzi szlakiem obiektów sportowych.

Sebastian Glica z Muzeum Miasta Łodzi w niedzielę 20 października poprowadzi drugą w tym roku naszą wycieczkę po miejscach szczególnie związanych z historią łódzkiego sportu.

Spotykamy się w Parku Widzewskim, wycieczkę rozpoczniemy od obecnego stadionu Widzewa (al. Piłsudskiego 138), następnie udamy się w miejsca gdzie w okresie międzywojennym znajdował się pierwszy stadion Widzewa (ówczesna ul. Rokicińska 28b) oraz stadion Klubu Turystów przy ul. Wodnej. W dalszej kolejności odwiedzimy stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej (dawne obiekty sportowe Włókniarza). Wycieczkę zakończymy zwiedzaniem wystawy Muzeum Sportu i Turystyki – Oddziału Muzeum Miasta Łodzi w Zatoce Sportu.

Zbiórka: 12:00, w Parku Widzewskim w pobliżu fontanny
Trasa: około 12km, bardzo łatwa, czas trwania około 3h.

...

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

...
Zdjęcia z archiwum Zielonej Łodzi lub materiały organizatorów, wyrażamy zgodę na publikowanie.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca