Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Zielona Łódź zaprasza
img.php?id=7742 border=


Za oknami piękna pogoda, Zielona Łódź zaprasza na spędzanie czasu na świeżym powietrzu!


Ładowanie...
Zielona Łódź i Klub Graczy Bulowych zapraszają na ostatnie w tym sezonie zajęcia Petanque w Parku Staromiejskim. Start w czwartek 24 października o godz. 17.30

...
Nartorolki na Zdrowiu, zapraszamy w każdą sobotę!

Do pierwszych opadów śniegu zapewne mamy jeszcze chwilkę, jednak już dziś zaczynamy „dmuchać na zimne”. Nie chcemy być zaskoczeni tak, jak co roku drogowcy. Już od przyszłego tygodnia zaczynamy „ostre” przygotowania do sezonu zimowego.

Zielona Łódź i Polska Organizacja Sportowa zapraszają na bezpłatne zajęcia na nartorolkach, czyli letniej alternatywie dla narciarstwa biegowego. Od 12 października do końca listopada w każdą sobotę o godzinie 11.00 w parku na Zdrowiu na chętnych czekać będzie instruktor PZN. Zapewniamy 10 par profesjonalnych nartorolek do stylu klasycznego. Zajęcia odbywać się będą na alejkach Parku im. Piłsudskiego, zbiórka na ścieżce biegowej w pobliżu ZOO, w pobliżu parkingu.
Zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych, jednak ze względu na ograniczoną ilość sprzętu obowiązują wcześniejsze zapisy (+501045877). Zapraszamy zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i te mające doświadczenie na nartorolkach, a także uczestników zajęć narciarskich na Zdrowiu. Na zajęcia należy przyjść z własnym kaskiem (może być rowerowy), rękawiczkami i okularami.

...
W niedzielę 27 października zapraszamy do udziału w akcji "Czysty Lublinek" czyli zbieranie śmieci które napotykamy spacerując po urokliwym choć zaśmieconym Uroczysku Lublinek.

W każdą niedzielę w październiku w godzinach 11.00 - 13.00 razem z naszymi Partnerami będziemy organizować atrakcje dla dzieci w zamian za zebrany worek śmieci. Zapraszamy Rodziców z dziećmi po odbiór worków z klubu Piaskownica lub w niedzielę przy naszym stanowisku.

Dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji "Czyty Lublinek" będą co tydzień czekać inne atrakcje:
- malowanie buzi 🤡 i modelowanie balonów 🎈 - Piaskownica
- popcorn i balony 🍿🎈 - Helios dla Dzieci
- gry i zabawy sportowe 🤸‍♀️⛹️‍♂️ - Łódeczka Akademia Pływania i Aqua bike
- ekologiczne stanowisko - 🚮♻️ - MPO

Kiedy: Niedziela, godz. 11.00 -13.00
Gdzie: Uroczysko Lublinek
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/2445352842200893/

...
Pamięci prof. Jocza - wycieczka rowerowa Zielonej Łodzi. Zapraszamy w niedzielę 27 października.

Pięć lat współpracy, ponad 20 wycieczek, setki przejechanych kilometrów, ponad sto wspólnie podziwianych obiektów rzeźbiarskich i architektonicznych, dziesiątki godzin opowieści o sztuce, o artystach i o historii. Bardzo brakuje nam Pana Profesora.

Jeszcze w lipcu oglądaliśmy razem pomniki w centrum Łodzi, kolejnej wycieczki zaplanowanej na wrzesień już nie przeprowadziliśmy. Nie widzimy lepszego sposobu uczczenia pamięci Profesora niż wycieczka rowerowa, podczas której obejrzymy wszystkie Jego rzeźby znajdujące się w przestrzeni publicznej naszego miasta. Zobaczymy "Dzianinę", "Czółenka", "Zegar słoneczny", prace powstałe w ramach cyklu "Autonomizm". Na zakończenie wycieczki zapalimy znicze na grobie Profesora na Cmentarzu na Dołach...

Zbiórka: godzina 12.00 pod "Dzianiną", przy rondzie Inwalidów. Trasa około 26 km, 3h.

...
Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny i za wyjątkiem nartorolek nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca