Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Maratony horrorów w łódzkich kinach
img.php?id=7748 border=


Halloween to świetna okazja aby wybrać się do kina na maraton filmowy a najlepiej maraton horrorów! Sprawdźcie w jakich kinach w Łodzi w najbliższym czasie odbywają się seanse.


Ładowanie...
HELIOS

25 i 31 października, Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

MARATON HALLOWEEN zestaw 1
25 i 31 października, w zestawie pierwszym premierowo ZŁE MIEJSCE i GODZINA OCZYSZCZENIA. Następnie wyłącznie w kinach Helios przedpremierowo ZAŚNIJ i na jedynych pokazach specjalnych PUPPET MASTER - 30. Rocznica.
W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest … śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek przerażający horror producentów „Piły” – ZŁE MIEJSCE. Następnie premierowo demoniczna GODZINA OCZYSZCZENIA. Dalej, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios, w dodatku na miesiąc przed światową premierą, doskonale oceniany ZAŚNIJ i na koniec pokaz specjalny PUPPET MASTER - 30.rocznica.

MARATON HALLOWEEN zestaw 2
25 i 31 października do wyboru również zestaw drugi, w którym pokażemy cztery kolejne horrory - premierowo ITSY BITSY i DOM STRACHÓW, a na koniec przedpremierowo NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.
Zestaw drugi rozpoczynamy premierowym ITSY BITSY. Potem trzymający w niezwykłym napięciu do ostatniej sekundy DOM STRACHÓW. Na koniec przedpremierowo, wyłącznie w kinach Helios NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Pewne jest, że również ten przerażający zestaw jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z nich wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?
Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Maraton strachu Helios obejrzycie w kinie przy ul. Politechniki 1.

MULTIKINO

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w ostatni piątek października to już coroczna tradycja. W tym roku miłośnicy adrenaliny i lęku odbędą mroczną podróż do świata przerażających tajemnic, mściwych demonów i żądnych krwi potworów. Widzowie jako jedni z pierwszych odwiedzą "Złe miejsce", gdzie rozegra się bezwzględna, krwawa jatka, odkryją mroczny sekret w "Zakonie Świętej Agaty", a także będą świadkami urzeczywistnienia "Upiornych opowieści po zmroku" i zaskakującego "Przebudzenia dusz". To przyprawiająca o dreszcze wyprawa tylko dla odważnych! Podejmiesz wyzwanie? W repertuarze:
- ZŁE MIEJSCE - premierowo!
- UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU
- PRZEBUDZENIE DUSZ
- ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY

Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 25 października 2019 r. od godziny 22.00 w kinach Multikina w wybranych miastach w Polsce.
W Łodzi maraton odbędzie się w Multikinie przy ul. Marszałka Piłsudskiego 5.

CINEMA CITY

Również Cinema City przygotowało specjalną ofertę z okazji Halloween. Na dużym ekranie widzowie będą mogli zobaczyć 3 mrożące krew w żyłach filmy. Cinema City tego dnia zapewnia 362 minuty strachu.
Podczas maratonu będziecie mogli obejrzeć:
- Egzorcysta
- Itsy Bitsy
- Lśnienie

Maraton Halloween 2019 odbędzie się 31 października od 20.00 w kinie Cinema City Manufaktura przy ul. Drewnowskiej 58.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca