Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Jesień z Zieloną Łodzią
img.php?id=7753 border=


Ciesz się jesienią na świeżym powietrzu razem z Zieloną Łodzią!


Ładowanie...
Nartorolki na Zdrowiu, zapraszamy w każdą sobotę, także 2 listopada!

Do pierwszych opadów śniegu zapewne mamy jeszcze chwilkę, jednak już dziś zaczynamy „dmuchać na zimne”. Nie chcemy być zaskoczeni tak, jak co roku drogowcy. Już od przyszłego tygodnia zaczynamy „ostre” przygotowania do sezonu zimowego.
Zielona Łódź i Polska Organizacja Sportowa zapraszają na bezpłatne zajęcia na nartorolkach, czyli letniej alternatywie dla narciarstwa biegowego. Od 12 października do końca listopada w każdą sobotę o godzinie 11.00 w parku na Zdrowiu na chętnych czekać będzie instruktor PZN. Zapewniamy 10 par profesjonalnych nartorolek do stylu klasycznego. Zajęcia odbywać się będą na alejkach Parku im. Piłsudskiego, zbiórka na ścieżce biegowej w pobliżu ZOO, w pobliżu parkingu.

Zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych, jednak ze względu na ograniczoną ilość sprzętu obowiązują wcześniejsze zapisy (+501045877). Zapraszamy zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i te mające doświadczenie na nartorolkach, a także uczestników zajęć narciarskich na Zdrowiu. Na zajęcia należy przyjść z własnym kaskiem (może być rowerowy), rękawiczkami i okularami.

...
Spacer Zielonej Łodzi

Majerowskie Pole na Brusie - co ma poligon wojskowy wspólnego z botaniką?
Zapraszamy na spacer po użytku ekologicznym "Majerowskie Pole" i do poznania jego szaty roślinnej. Odwiedzany przez nas teren to obszar dawnego poligonu wojskowego, a obecnie jedno z niewielu miejsc w Łodzi, gdzie można spotkać wrzosowiska i murawy szczotlichowe.
Prowadzący: Arkadiusz Grzelak. Zbiórka o godzinie 12.00 na przystanku tramwaju linii 9, przystanek Zdrowie (krańcówka w Parku) 3 listopada w niedzielę br>
...
Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny i za wyjątkiem nartorolek nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca