Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu, Targi Budowa Domu, Targi Home Design
Serdecznie zapraszamy w dniach 28-29 marca na Łódzkie Targi. Trzy Imprezy w jednym miejscu!
Wszystko o nieruchomościach, budowie domu oraz projektowaniu wnętrz.

Ładowanie...

Spodziewamy się około 300 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, pośrednicy kredytowi oraz eksperci branży. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. Strefa Home Design to z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.
 
Jak co roku podczas targów dystrybuowany będzie Spis Inwestycji – pierwsze i jedyne na rynku deweloperskim wydawnictwo, w którym znajduje się alfabetyczny spis deweloperów ułożony według prezentowanych nazw inwestycji z podziałem na lokalizacje. Pomaga on w sposób przejrzysty zapoznać się z rynkiem oraz ułatwia dotarcie do wszystkich inwestycji realizowanych w atrakcyjnych dla poszczególnych osób dzielnicach Łodzi i jej okolicach.
 
 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.lodzkietargi.pl i pobrania bezpłatnego e-biletu uprawniającego do wejścia na targi 2 osoby dorosłe + dzieci.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca