Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

EC1 Łódź ON-LINE
Nie możecie przyjść do muzeum ? Ono przyjdzie do WAS. Codziennie o godzinie 11 EC1 na oficjalnej stronie oraz na swoim Facebooku publikuje filmik, transmisje na żywo, wirtualne spacery i oprowadzania, zagadki oraz quizy... Filmy są tworzone z myślą o fanach wielu dziedzin: kina, nauki, techniki, komiksów i gwiazd, dlatego zapewniamy, że będzie z czego wybierać.

Ładowanie...
ażdy z filmów możesz obejrzeć w dowolnym momencie na stronie
Na ten tydzień twórcy zapowiadają:
 
  • Dzieje kina okiem NCKFu​
poniedziałek 6 kwietnia 2020 r., godz. 11:00
Historia kina opowiedziana przez kryterium dostępu do filmów i sposobów ich oglądania. Część pierwsza. Zaprasza Narodowe Centrum Kultury Filmowej.
  • Kometa ATLAS
wtorek 7 kwietnia 2020 r., godz. 11:00
Podczas trzeciego spotkania z Planetarium EC1 przyjrzymy się niezwykłej komecie ATLAS! W czasie transmisji można zadawać pytania na czacie!
  • Wirtualny spacer po Centrum Nauki i Techniki EC1 część III
środa 8 kwietnia 2020 r., godz. 11:00
Zaczynamy w strefie głębokiego kosmosu i opowiemy Wam o świetle gwiazd. Dokładnie wyjaśnimy czym jest rok świetlny a potem przeniesiemy się do stanowiska, przy którym obliczymy prędkość światła. Następnie pokażemy Wam neony a przy kuli plazmowej pokażemy sztuczkę ze świetlówką która świeci się bez podłączania...
  • Zagadkowe okno do mikroświata
czwartek 9 kwietnia 2020 r., godz. 11:00
Zagadki i quizy - bardzo je lubimy i chcemy zaprosić Was do zabawy. Spokojnie, nie ma zbyt trudnych pytań ani złych odpowiedzi. A zdobyta z nami wiedza zostanie z Wami na zawsze. Zapraszamy!
  • Sędzia Dredd. Rysuje Mick McMahon
piątek 10 kwietnia 2020 r., godz. 11:00
Kolejny po Grzegorzu Rosińskim artysta i kolejny znany bohater ze świata komiksu. Film przygotowało dla Was Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca